فهرست
باز هم قضاوت جنجالی برای کرمانشاهی
باز هم قضاوت جنجالی برای کرمانشاهی

باز هم قضاوت جنجالی برای کرمانشاهی

آی‌اسپورت- شاید این از بدشانسی رضا کرمانشاهی است که مسابقات تحت مدیریت او جنجالی از کار در می‌آیند. آخرین قضاوت جنجالی این داور اهل توابع تهران در دیدار استقلال مقابل پارس جنوبی جم رقم خورده بود که جدال بین یک مربی پرسپولیسی و یک مربی استقلالی بود، درست مثل امروز که نیمکت پرسپولیس در تلاش برای پیروزی مقابل نیمکتی بود که یک مربی استقلالی روی آن نشسته بود.

این مسابقه از همان ابتدا همراه با تنش و خشونت و درگیری بود و اعتراض‌های یک‌سره نساجی روی اتفاقات بازی تاثیر گذاشت، این همان نکته‌ای است که مجید جلالی در هفته‌های گذشته به آن اشاره کرده بود و حالا باید سازمان لیگ و کمیته داوران برای آن تمهید جدی‌تری بیاندیشند.

این که مربیان و بازیکنان باید کمتر در لب خط و به قصد تاثیرگذاری روی قضاوت داور مشغول صحبت و اعتراض باشند و با این سبک حوادث داخل میدان را رقم بزنند. اگرچه به گفته سعید مظفری‌زاده رضا کرمانشاهی در بازی امروز تصمیم چندان اشتباهی نگرفت اما نکته خیلی مهم این است که هر دو مربی از قضاوت او ناراضی بودند و البته صحنه‌های جنجالی بسیاری در بازی و در پایان مسابقه رقم خورد.

کرمانشاهی البته امروز می‌تواند از نوع قضاوت خود دفاع کند اما شاید او باید روی مدیریت داوری خود بهتر کار کند.

 

ورزش سه

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-09-13 00:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پزشک معالج سعید از خوزستان
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۲۸
هر کسی نشانی از سعید داشت سریعتر اطلاع بده. بیمارم در وضعیت حاد قرار داره
گل آقا
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
خخخخخخ دمت گرم ، مردم از خنده! فعلا تو غار تشریف دارند. فقط کافیه پرسپولیس یه بازی مساوی کنه یا ببازه دوباره یه مدتی از غار میان بیرون و زارت و زورت میکنند! خخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر