فهرست
اختلاف برانکو و طاهری: شکست را گردن من نیندازید
اختلاف برانکو و طاهری: شکست را گردن من نیندازید

اختلاف برانکو و طاهری: شکست را گردن من نیندازید

آی اسپورت - گویا قبل از سفر برانکو به کرواسی، مدیرعامل باشگاه از برانکو می خواهد سفر خود به کرواسی را به بعد از بازی حذفی مقابل قشقایی موکول کند که برانکو در جواب می گوید این بازی مهم نیست و با سه روز تمرین هم می توانیم قشقایی را ببریم. بعد از این ادعای برانکو، طاهری به او می گوید اگر واقعا چنین اعتقادی داری بازی با قشقایی را به تعویق نیاندازیم و با فدراسیون فوتبال و کی روش سرشاخ نشویم و بدون ملی پوشان بازی کنیم که برانکو این پیشنهاد را قبول می کند اما بعد از باختن مقابل قشقایی برانکو در گلایه به محمود خوردبین می گوید من که قبل از بازی گفته بودم بهتر است بدون ملی پوشان مقابل قشقایی بازی نکنیم اما باشگاه من را مجبور کرد. این حرف به گوش طاهری می رسد و او هم به برانکو می گوید خودت قبول کردی بدون بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی به شیراز بروی و با قشقایی بازی کنی و حالا هم خودت باید جوابگو باشی! اگر واقعا این بازی مهم بود، می توانستی به مرخصی نروی و سفرت به کرواسی را به بعد از جام حذفی موکول کنی.

از ما نشنیده بگیرید اما می گویند برانکو هم در جواب طاهری گفته حذف از جام حذفی را گردن من نیاندازید و من را مقصر جلوه ندهید که در این صورت ناچار می شوم حرف هایی بزنم!  احتمالا حرف هایی که برانکو گفته ناچار شوم می زنم درباره طریقه جذب دو بازیکن اوکراینی است!

 

 

منبع: رادنیوز

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-10-03 06:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حمید
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۹
عجب بگم بگمی شده!!
برانکو واقعا با این حرفها داره گور خودشو میکنه. نشون داد آدم سیاسی کاری هست. توضیه پذیر به شدت. خوب هم بلده فرافکنی کنه.
باختها یا گردن داوره یا کیروشه یا طاهری!
همین طاهری بود که به زور رامین و مهدی طارمی و سید جلال رو علی رغم میل برانکو آورد به تیم در حالی که بدون این بازیکنها، الان پرسپولیس معلوم نبود چندم جدوله. شما به خرید های برانکو نگاه کنید و مقایسه کنید با خرید های طاهری و هدایتی.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر