فهرست
آمار عجیب شوت‌های حریفان تیم ملی؛ شاگردان کی‌روش، کابوس آسیایی‌ها
آمار عجیب شوت‌های حریفان تیم ملی؛ شاگردان کی‌روش، کابوس آسیایی‌ها

آمار عجیب شوت‌های حریفان تیم ملی؛ شاگردان کی‌روش، کابوس آسیایی‌ها

آی اسپورت- کسب 3 برد و 1 تساوی و مجموع 10 امتیاز باعث شده تا شاگردان ایرانی کی‌روش مخوف‌ترین تیم در مسابقات گروه اول مقدماتی جام جهانی 2018 را تشکیل دهند. ایران در تمام بازی‌های خود حداقل موقعیت برای شوت‌زدن را به حریفان داد تا آسیایی‌ها در مصاف رودررو با ایران بازنده مطلق باشند. حتی ازبکستان و کره جنوبی که اصلی‌ترین حریفان ایران هستند موفق نشدند در بازی‌ با ایران حتی 1 شوت به سمت چارچوب ایران شلیک کنند تا بابایان و اشتیلیکه با کلافگی شدید در مصاف با ایران، همچنان حسرت کسب امتیاز از ایران را در دل خود داشته باشند. در اولین بازی از مجموع 3 شوتی که قطری‌ها به قصد گل شلیک کردند، فقط 2 تای آن درون چارچوب بود که با واکنش علیرضا بیرانوند مهار شد. این تعداد برای چین تنها 1 شوت بود. ازبکستان و کره هم موفق نبودند هیچ خطری برای دروازه ایران ایجاد کنند تا علیرضا بیرانوند با تنها 3 مهار توپ، علاوه بر عنوان بهترین دروازه‌بان آسیا، بیکارترین دروازه‌بان مسابقات نیز باشند.

 

آمار رویایی شاگردان کی‌روش به همین جا ختم نمی‌شود. تیم ملی ایران با سازمان دفاعی عالی در دیدار با حریفان خود باعث شد تا مجموع شانس‌های گلزنی آن‌ها در تمامی بازی‌ها نیز کم شود. با این حساب ایران در میان گروه خود با 45 شوت که 15 شوت به سمت چارچوب بوده، خطرناک‌ترین تیم نیز است. بعد از ایران ازبکستان با 32 شوت در چهار بازی، با اختلاف زیاد نسبت به ایران در رده بعدی قرار دارد. کره و قطر و چین هم دیگر حریفان ایران هستند که به ترتیب جایگاهی که در جدول رده‌بندی دارند تعداد شوت‌های کمتری نیز به سمت دروازه حریفان خود شلیک کردند. جدول موقعیت‌های خطرساز چهار حریف ایران در چهار بازی ابتدایی را مشاهده می‌کنید:

جدول تعداد شوت‌های حریفان ایران در 4 هفته ابتدایی
جدول تعداد شوت‌های حریفان ایران در 4 هفته ابتدایی

 

کد خبر: 9401

۲۳ ۱  
آی اسپورت
2016-10-12 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
مهدی
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶
دروغ بزرگ. تو بازی با قطر ما 12 تا شوت زدیم؟؟؟ حتما اون سانترهایی که دژاگه میفرستاد تو اوت رو هم حساب کردین. این همه از خودباختگی جلوی کیروش یه معنی بیشتر نمیده....
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر