فهرست
دو روی سکه شفر/ پادشاهی فقط در قلمرو آزادی!
دو روی سکه شفر/ پادشاهی فقط در قلمرو آزادی!

دو روی سکه شفر/ پادشاهی فقط در قلمرو آزادی!

آی اسپورت - استقلال شفر در فصل جاری با یک پیروزی، ۲ تساوی و یک شکست در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار دارد. تنها پیروزی آبی‌پوشان هم در دیداری خانگی مقابل تراکتورسازی تبریز رقم خورد؛ جایی که شاگردان شفر موفق شدند با نتیجه ۳ بر صفر حریف پرستاره خود را از پیش رو بردارند.

اما روند تیمی استقلال از زمان حضور شفر در این تیم، نشان دهنده اتفاقی ویژه و درصد موفقیت بیشتر این تیم در بازی‌های خانگی نسبت به دیدارهای خارج از خانه است. از زمان حضور شفر در استقلال که حالا به عدد ۲۶ بازی رسمی برای این تیم در لیگ برتر رسیده است، استقلال در دیدارهای خانگی حریفی به مراتب خطرناک‌تر برای حریفانش نسبت به دیدارهای خارج از خانه بوده است. مجموع ۲۶ بازی استقلال با حضور شفر در لیگ، نشان‌دهنده متوسط ۲،۵۴ امتیاز در دیدارهای خانگی در مقابل ۱،۳۹ امتیاز در دیدارهای خارج از خانه است.

1
1

خطرناک در خانه

استقلالی‌ها در دیدارهای خانگی‌شان با حضور شفر رکورد جالب توجهی را برجای گذاشته‌اند. ۱۳ بازی خانگی که تنها ۲ بازی آن مربوط به فصل هجدهم است، با کسب ۳۳ امتیاز برای آبی‌پوشان همراه بوده است. ۱۰ برد، ۳ تساوی و عدد صفر مقابل باخت‌های خانگی برای این تیم، نشان‌دهنده زهردار بودن استقلال شفر در دیدارهای خانگی است. آنها شاید با نتیجه تساوی به حریف‌شان به سختی امتیاز دهند اما هرگز در خانه و مقابل تماشاگرانشان نتیجه را واگذار نکرده‌اند تا از این حیث یکی از خطرناک‌ترین تیم‌های لیگ لقب بگیرند.

نکته جالب دیگر در خصوص دیدارهای خانگی استقلال ۲ برابر بودن آمار گلزنی بازیکنان این تیم نسبت به دیدارهای خارج از خانه است. ۳۰ گل زده در ۱۳ دیدار خانگی آماری موفق برای مهاجمان این تیم محسوب می‌شود.

کم فروغ در دیدارهای خارج از خانه

اما استقلال شفر در دیدارهای خارج از خانه تیمی متفاوت و به مراتب ضعیف‌تر نشان داده است. آنها در مجموع ۱۳ بازی خارج از خانه که تنها دو بازی آن مربوط به فصل جاری است، تنها موفق به کسب ۱۸ امتیاز شده‌اند. ۴ برد، ۶ مساوی و ۳ باخت نشان‌دهنده استقلال متفاوتی نسبت به بازی‌های خانگی است. آنها حتی در گلزنی هم کم‌فروغ‌تر بوده‌اند و رکورد ۱۴ گل زده را به نام خود کرده‌اند و تنها در اهواز و اصفهان توانسته‌اند به پیروزی برسند.

نود

۲    
آی اسپورت
2018-08-18 14:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر