فهرست
نکته روز:  مستایا؛ جهنم رئال مادرید
نکته روز: مستایا؛ جهنم رئال مادرید

نکته روز: مستایا؛ جهنم رئال مادرید

آی‌اسپورت- رئال‌ مادرید امشب در بازی معوقه لالیگا به مستایا می‌رود تا برابر والنسیا بازی کند. در دو فصل اخیر که مادرید به این ورزشگاه رفته، اتفاقات تلخی راتجربه کرده است. فصل پیش مادرید با مربیگری رافائل بنیتس، دو بر دو برابر والنسیا مساوی کرد که این نتیجه باعث شد فلورنتینو پرس (رییس باشگاه) سرمربی اسپانیایی را اخراج کند.

در این بازی که سوم نوامبر ۲۰۱۶ برگزار شد، سفیدپوشان نمایش ضعیفی داشتند و در فاصله چهار امتیازی اتلتیکومادرید و دو امتیازی بارسلونا قرار گرفتند. مادرید ابتدا بر بازی حاکم بود اما افت کرد و در نهایت دو امتیاز مهم را از دست داد. خامس رودریگس و ایسکو که در شرایط بسیار خوبی بودند، حتی یک ‌دقیقه هم بازی نکردند، متئو کواچیچ از بازی اخراج شد و سانچس مارتینس (داور بازی) یک پنالتی‌ به نفع مادرید نگرفت. یک روز بعد پرس با بنیتس خداحافظی کرد و زین الدین زیدان را به عنوان جانشین او معرفی کرد.

یک فصل پیش از آن (چهارم ژانویه ۲۰۱۵) مادرید یک بار دیگر نتیجه‌ بدی در مستایا کسب کرد. البته این بازی پایانی بود بر رکورد ۲۲ پیروزی پیاپی سفید پوشان. مادرید در این بازی دو بر یک شکست خورد. پس از بازی، پرس نسبت به تعویض گرت بیل در ‌دقیقه ۷۰ واکنش نشان داد. او به محل تمرین تیم رفت و با عصبانیت به کارلو آنچلوتی گفت‌: حرفنم را گوش نمی‌کنی؟ بیرون بردن بیل از بازی یعنی عمل کردن علیه تصمیم‌های من!

جالب اینجاست که بعد از آن گرت بیل در ۱۴ بازی بعدی مادرید در ترکیب اصلی رئال مادرید حضور داشت.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-22 14:38:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
مستایا رو برا یخودشون جهنم میکنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر