فهرست
نقشه جدید برای منشا؛ معاوضه با مریدی
نقشه جدید برای منشا؛ معاوضه با مریدی

نقشه جدید برای منشا؛ معاوضه با مریدی

آی اسپورت - پس از اینکه گادوین منشا در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت و برانکو اعلام کرد برای نیم فصل دوم نیازی به این بازیکن ندارد، تلاش های مسئولان باشگاه پرسپولیس برای توافق و فسخ قرارداد با منشا آغاز شد. گادوین منشا برای این فصل قرارداد ۳۵۰ هزار دلاری بسته و ۲۵۰ هزار دلار آن را از پرسپولیس طلب دارد.

منشا تمام این ۲۵۰ هزار دلار را طلب کرده و با توجه به وضعیت کسری بودجه باشگاه پرسپولیس پرداخت این پول برای باشگاه ممکن نیست. مدیران پرسپولیس قصد دارند با دریافت یا تخفیف بخشی از مبلغ رضایتنامه باشگاه مقصد منشا این بدهی را تسویه کنند. باشگاه هایی مثل سایپا توان پرداخت مبلغ رضایتنامه ای که این مشکل را برای باشگاه پرسپولیس حل کند ندارند و  در عین حال منشا هم ترجیح می دهد در تهران بازی کند تا شهرستان ها و آبادان.

چندی پیش در خبری منتشر شده بود پرسپولیس خواهان جذب مریدی از فولاد بوده است که به دلیل مبلغ بالای رضایتنامه ای که فولاد از پرسپولیس می خواست این انتقال منتفی شد. اما زمزمه هایی در اطراف باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که پرسپولیس پیشنهاد معاوضه منشا و مریدی را به فولاد ارائه خواهد کرد. باید دید  بالاخره گره گادوین منشا و پرسپولیس باز خواهد شد یا خیر.

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2019-01-08 22:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
عباس
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۱۸
توی خواب ببینند این پرسپولیسی های مفت خور که فولاد، بازیکنشون رو به این تیم بده
عرضه دارید برید بازیکن بسازید
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر