فهرست
بازخوردهای اخراج لوپتگی؛ پاسخ حرفه‌ای به خیانت!
بازخوردهای اخراج لوپتگی؛ پاسخ حرفه‌ای به خیانت!

بازخوردهای اخراج لوپتگی؛ پاسخ حرفه‌ای به خیانت!

آی اسپورت – اخراج جولین لوپتگی سرمربی اسپانیا به دلیل توافق با رئال مادرید و اعلام آن در آستانه آغاز جام جهانی روسیه، مهم ترین خبر روز فوتبال دنیاست. این اتفاق بازخوردهای زیادی در رسانه های جهان داشته است. بازتاب های این اتفاق شوکه کننده در رسانه های داخلی اسپانیا را بخوانید:

آس: این تصمیم یکی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین موقعیت ها در اردوی تیم ملی کشوری ایجاد کرده که به واسطه توفیق های باشگاهی مثالی بزرگ برای توسعه فوتبال در همه کشورهاست. اما کمتر از 16 ساعت بعد از اعلام خبر توافق لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا با رئال مادرید در فصل آینده، فدراسیون فوتبال اسپانیا در نشست مطبوعاتی امروز این مربی را از کار برکنار کرد. یک تصمیم حرفه ای و بسیار خوب اما پر از ریسک و حاشیه!

مارکا: فوتبال اسپانیا اصول مهمی دارد که باید رعایت شود، حالا یک روز قبل از جام جهانی یا یک روز مانده به فینال جام جهانی، چه فرقی می کند؟ مهم این است که اصول فوتبال اسپانیا رعایت شده باشد، مردم باید به چنین فدراسیون فوتبالی افتخار کنند، این فدراسیون فوتبال تنها به مردم و فوتبال متعلق به مردم فکر می کند.

اسپورت کاتالونیا: صد البته لوپتگی انتخابی مناسب برای مادرید است که پس از جدایی زین الدین زیدان در جستجو برای انتخاب یک گزینه به بن بست خورده بود اما آیا زمان نشر چنین خبری درست بود؟ آیا واضح نیست که مادرید از تیم ملی آبی و اناری اسپانیا خوشش نمی آید، ردپای مادرید در این خیانت تاریخی به فوتبال اسپانیا کاملا واضح و انکار ناپذیر است.

ال موندو دیپورتیوو: لوپتگی در 20 بازی هیچ شکستی را با اسپانیا تجربه نکرده و 6 مساوی و 14 پیروزی بدست آورده است. این حق سرمربی اسپانیا است که برای آینده خودش تصمیم بگیرد اما مادرید نباید این کار را می کرد، رئال مادرید باید پاسخگوی یک عملکرد بسیار غیر حرفه ای باشد.

 

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2018-06-13 17:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
یک تحلیل هم این هست که قهرمانی رئال در اروپا به مذاق خیلی ها خوش نیامده و الان قصد انتقام گیری دارند..
۴
مارال
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۹
حالا میشه به 5 امتیاز هم امید داشت . ایشالا ایران امسال صعود میکنه
۴
مسعود
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۶
کار رئال و لوپتگی آماتور بود ولی فدراسیون اسپانیا دیگه بچه بازی کاملی رو درآورد ولی خو باز خوب میشه برای ما
۱
ميلاز
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۱۸
اسپانيا با مايلي كهن هم اسپانياست. خودمون رو گول نزنيم.
۱
Kian
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۴۸
این روزنامه اسپورت کاتالونیا منو یاد روزنامه طرفدار پرسپولیس، پیروزی و روزنامه استقلال جوان میندازه،یااین ادمین های کودک سال پیج های طرفداری قرمز و آبی ، ((مادرید از «تیم ملی آبی و اناری اسپانیا»خوشش نمی آید )) چقدر بچگانه :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر