فهرست
ترافیک پرحجم در خط حمله تیم ملی
ترافیک پرحجم در خط حمله تیم ملی

ترافیک پرحجم در خط حمله تیم ملی

آی اسپورت - به ترکیب تیم ملی ایران در تدارکاتی با ترینیداد و توباگو نگاه کنید: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، محمدحسین کنعانی زادگان، وریا غفوری (۷۷- رامین رضائیان)، احسان حاج‌صفی، احمد نوراللهی، مسعود شجاعی(۵۹- اشکان دژاگه)، مهدی ترابی(۵۸- صادق محرمی)، وحید امیری (۵۹- امید ابراهیمی)، کاوه رضایی، کریم انصاری‌فرد (۷۷- علی قلی‌زاده)؛

سرمربی تیم ملی سعی کرد تعدادی از بازیکنانی که در تورنمنت های مهم به ندرت وارد ترکیب اصلی می‌شوند را به بازی بگیرد؛ حاصل کار چه بود؟ آنها تجربه دلپذیر حضور در ترکیب را پیدا کردند و اگر فرصت بیشتری برای انجام بازی های دستگرمی داشتیم چه شناخت خوبی از همه پیدا می کردیم. نقطه اوج داستان اما جایی است که اهل فن را هم دچار سرگیجه می کند؛ ما در خط حمله تیم ملی با یک ترافیک گسترده مواجه هستیم.

این بار کاوه رضایی و کریم انصاری فرد وارد ترکیب شدند اما همه می دانیم کی روش زوج سردار آزمون و مهدی طارمی را دارد که خیلی وقت ها این دو بازیکن را به بقیه ترجیح داده است. حضور انصاری فرد در نوک حمله نشان می دهد کی روش گوشه چشمی به این بازیکن دارد و کاوه رضایی هم که در پشت تک مهاجم می تواند حضوری کم نقص و پر ثمر داشته باشد این بار همراه او دیده شد. به نظر شما کی روش با سامان قدوس چه می کند؟ تجربه نشان داد بسته به شرایط مسابقه و نوع حریفانی که مقابل تیم ملی قرار می گیرند، کی روش را وارد یک چالش متغییر می کند و او هرگز به یک ترکیب ثابت در خط حمله رضایت نمی دهد.

سردار، طارمی، انصاری فرد و حتی قدوس ویژگی ها و خاصیت های متفاوتی در خط آتش دارند؛ در جام ملت های آسیا هم تیم ملی ایران با حریفانی که خاصیت های تاکتیکی متنوع دارند روبرو خواهد شد. بنابراین هر چقدر بیشتر بازی کنیم تا تیم ملی با بازیکنان مختلف، چالش های تازه ای را تحربه کند، با شناخت بیشتر از تیم و تمرینات بیشتر در بازی های تدارکاتی در جام ملت های آسیا حضور پیدا می کنیم.

خبر ورزشی

۵ ۱  
آی اسپورت
2018-11-17 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۳۰
ترافیک پر حجم مهاجم و بازی دفاعی و اتوبوسی
خنده داره واقعاً
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر