فهرست
کدام استقلالی از رفتن استرا بیشترین سود را برد؟
کدام استقلالی از رفتن استرا بیشترین سود را برد؟

کدام استقلالی از رفتن استرا بیشترین سود را برد؟

آی اسپورت - در نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال که فرصت چندانی برای بازی به او نرسید، مرتضی تبریزی بود. آندره‌آ استراماچونی در روز‌هایی که مهاجمان آماده‌ای، چون مهدی قائدی و شیخ دیاباته داشت حتی در شرایطی که تیمش با چند گل از حریف پیش بود، راضی به استفاده از تبریزی نمی‌شد. در چنین وضعیتی سرمربی ایتالیایی استقلال، ترجیح می‌داد از علی دشتی یا آرش رضاوند در خط حمله استفاده کند، اما تبریزی را به بازی نیاورد.

بعد از این اتفاقات، همه منتظر جدایی تبریزی از استقلال در نیم‌فصل لیگ برتر بودند. حتی شایعه معاوضه تبریزی با امیرارسلان مطهری هم مطرح شد، اما در نهایت مطهری بدون هیچ معاوضه‌ای رسما استقلالی شد. تبریزی هم که تا ساعات پایانی نقل‌وانتقالات نیم‌فصل همچنان در یک‌قدمی جدایی از استقلال بود، با صحبت‌های اسماعیل خلیل‌زاده (سرپرست باشگاه استقلال) در این تیم ماندنی شد و حالا باید زیر نظر فرهاد مجیدی کارش را ادامه دهد.

حالا اما یکی از چالش‌های مجیدی، انتخاب مهاجمانش برای بازی در نیم‌فصل دوم است. سرمربی استقلال در حال حاضر ۲ مهاجم ۸گله و آماده به نام‌های دیاباته و قائدی دارد. از طرفی مطهری هم به جمع مهاجمان استقلال اضافه شده تا عرصه حسابی برای تبریزی تنگ شود. با این حال باید منتظر ماند و دید مجیدی در نهایت از چه سیستمی برای بازی‌های تیمش استفاده می‌کند. برخی معتقدند مجیدی راه استراماچونی را ادامه می‌دهد و برخی دیگر هم اعتقاد دارند او سیستم خودش را دارد.

با این حال، تبریزی هنوز هم شانس برای بازی در استقلال و اثبات توانایی‌هایش دارد. مجیدی فصل پیش هم که در مقطعی هدایت استقلال را برعهده داشت نشان داد به بازی تبریزی اعتقاد دارد. به همین دلیل بعید نیست که مجیدی برخلاف استراماچونی از تبریزی استفاده بیشتری کند. البته در این مورد نقش تبریزی هم بسیار تاثیرگذار است. این بازیکن علی‌رغم تلاش‌های زیادی که این روز‌ها در تمرینات برای اثبات خود می‌کند، باید از این پس عملکردش را بهبود ببخشد تا شاید در نیم‌فصل دوم بتواند به مهاجم گلزنی که در ذوب‌آهن بود، تبدیل شود و مجیدی از او در رقابت‌های مختلف استفاده کند.

۱    
آی اسپورت
2020-01-21 23:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر