فهرست
پرسپولیس نگران قهرمانی
پرسپولیس نگران قهرمانی

پرسپولیس نگران قهرمانی

آی اسپورت –ممکن است دوباره امتیاز از دست بدهند و ممکن است دوباره قهرمان نشوند.پالس هایی هم دارد می رسد که اگر آنها را کنار هم چید می شود به خوبی به آن رسید که بحران نزدیک است و اگر تدابیر خاصی اندیشیده نشود ممکن است قهرمانی سرخپوشان را به خطر بیاندازد.

حتی اگر قرار باشد استرس های ناشی از محرومیت در نقل و انتقالات و حاشیه هایی که مهدی طارمی برای این تیم به وجود آورد را فاکتور بگیریم باید گفت که حالا خود طارمی ایجاد کننده پارازیت اصلی است!او که حالا ساز رفتن را کوک کرده و در شرایطی که برانکو روی او برای نیم فصل دوم حساب ویژه ای باز کرده بود پایش را در یک کفش کرده که"می خواهم بروم".

 نکته بعدی که باید به آن اشاره کرده فضای متشنجی است که بین پرسپولیس،سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به وجود آمده است.همین محرومیت هواداران مقابل تیم نفت تهران دلیلی بر این ادعاست.حکمی سختگیرانه که البته اعتراضاتی را هم به همراه داشته است،چرا که این حکم و اجرای آن یکی از سریعترین حکم ها در تاریخ فوتبال ایران بود که اجرایی شد.اصلا بعید نیست که با ادامه این رفتارها دوباره چنین جریمه هایی برای سرخپوشان در نظر گرفته شود.

 ماجرای داوری و صحنه های مشکوک به پنالتی که باز هم در بازی با نفت تهران مشهود بود دیگر موضوعی است که این روزها گریبان پرسپولیس را گرفته.

در بازی با نفت داور یک پنالتی صددرصد برای پرسپولیس نگرفت.اوضاع برای پرسپولیسی ها آنقدر بغرنج شده است که روابط عمومی این باشگاه لب به سخن باز کرده و از این گفته که از ابتدای فصل هم می دانستند باید در چند جبهه با حریفان بجنگند! چرا که خیلی ها دوست ندارند پرسپولیس برای بار دوم و به صورت متوالی قهرمان لیگ شود.نکته اینجاست که پرسپولیسی ها از روند رو به رشد استقلال هم احساس خطر کرده اند و نگران این هستند که نکند مثل سال قبل آنها تا بیخ گوش شان برای قهرمانی بجنگند؟در کنار همه این موارد دعواهای درون تیمی و سفر بشار رسن به عراق و اردو های تیم ملی فوتبال را اگر لحاظ کنیم،  فصل بسیار سختی در پیش است. فریادهای برانکو در رختکن تیم پس از تساوی مقابل نفت نشان می دهد برانکو هم احساس خطر کرده است و اینجا نقطه ای است که تیم مدیریتی پرسپولیس باشگاه باید وارد گود شوند و بعضی از این پارازیت ها را کم کرده تا تیم هماهنگ پرسپولیس بتواند نتایج خوب خود را تکرار کند.

 

عرفان حاج بابایی/ خبرآنلاین

 

 

۱۴۵ ۱۱  
آی اسپورت
2018-01-08 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
مهدی
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۲
عزیزم استقلال فصل پیش تا بیخ گوش ما اومد؟! برادر استقلالی من شما پارسال شانس اوردید برزای و باقری گل زدند و سوم نشدید، فازت چیه؟ کدوم بحران؟ پرسپولیس بدون طارمی تیم بهتری شده تا با طارمی، تازه تا ابد که نمیشه به طارمی دل بست الان فرصت استفاده از همتی و طاهر خانی و ... هستش تا طارمی جدید بسازیم
آرش6
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۴۶
از کی تا حالا اختلاف 9 امتیازی شده بیخ گوش ؟؟؟؟وات دفاز دادا ؟؟؟؟
حمید
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
پرسپولیس مدت هاست که به کوری چشم شما رویین تن شده.هر 9 روز یک بحران که هیچ 9 نه ثانیه هم یک بحران درست کنید و از این جور چرندیات بنویسید باز هم نمی تونید هیچ غلطی بکنید. پرسپولیس مدت ها ست قهرمانه.
ناشناس
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
منظورش لیگ آسیا است چون غیر السد بقیه آسان هستند ممکنه اتوبوسی دفاع کنند
110
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۳
تف به اون نونی که سر سفره میبرید. میگه پرسپولیس رفته تو بحران خخخ اخه گلابی تیم موردعلاقه ات با 9 امتیاز اختلاف دوم شد که اونجا گوشمون نبود جای دیگه مون بود!!
امیرعباس
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۶
اصلا شعار نیست و اصولا ارتباطی به طرفداری نداره پرسپولیس تو بحران نیست ولی کاملا ملموسه که از اوج گیری دوباره استقلال بشدت دچار وحشت شده و این میزان ترس و وحشت پرسپولیس از استقلال کاملا محسوسه ...پرسپولیس عمیقا وحشت زده شده و در این راه لغزش هایی خواهد کرد حتی باوجود فاصله چهارده امتیازی اینکه مربی پرسپولیس اینجور در حالا تقلا کردن و دست و پازدنه اینجاست که میشه بوضوح عظمت استقلال رو دید بله استقلال دا ه می اد و حریف تا بن دندان مسلح هنوز هیچ چیز نشده خودشو خراب کرده !
&
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
نه اسمش ترس نیست برانکو از بی انگیزگی بازیکنانش میترسه از اینکه فکر کنن با 11 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم و یا 14 امتیاز نسبت به استقلال کار تموم شده. اتفاقا اینجا از قدرت تیم ها حرف میزنه تا مانع غرور و بی انگیزگی و دست کم گرفتن تیم ها بشه وگرنه استقلال همین روند سال پیش رو در پیش گرفته اخرش دوم شدین ولی با 9 امتیاز اختلاف!!!! در ضمن این توهم که شماها باعث ترس پرسپولیس شدین میتونه به نفع ما تموم بشه ادامه بدین خخخخ
۳
مهدی
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
با فدراسیون و وزارت که باشی دیگه قهرمانی نگرانی نداره،درست مثل پارسال! برا همینم وقتی میرن تو آسیا سوراخ سوراخ میشن و آقای گل و مرد سال فوتبال آسیا راه میندازن و برمی گردن!!
00
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
معنی سوراخ سوراخ شدن هم فهمیدیم . لااقل ما تا جمع 4 تیم برتر رفتیم . تیمت چیکار کرد؟؟؟
۳
بهنام
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۴۹
فرض كنيم كه پرسپوليس افت وحشتناكى بكنه! حالا بيايد ببينيم يك محاسبه رياضى سرانگشتى چى ميگه:
تا الان ميانگين امتياز پرسپوليس تو اين فصل ٢.٣ بوده. حالا اگر فرض كنيم پرسپوليس افت وحشتناكى بكنه و ميانگينش بياد روى ١.٨ امتياز. اونوقت امتياز پرسپوليس آخر فصل خواهد بود: ٤١+١٢*١.٨ = ٦٣
حالا استقلال بايد چقدر امتياز جمع كنه تا قهرمان بشه؟
٦٣- ٢٧ = ٣٦
براى ثبت چنين امتيازى استقلال بايد ٣٦/١٢ = ٣ امتياز ميانگين امتيازيش از الان تا پايان فصل باشه!!! يعنى بايد همه بازيهاش رو از دم ببره!!!!!
بله دوستان استقلالى با شفر اوضاعتون خيلى بهتر شده ولى ديگه منطقى باشين و توهم نزنيد :)
بهنام
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۴۳
چند وقته كه صحبت از افت پرسپوليس و احتمال قهرمانى استقلال و ترس برانكو ميشه. فرض كنيم كه پرسپوليس افت وحشتناكى بكنه! حالا بيايد ببينيم يك محاسبه رياضى سرانگشتى چى ميگه:
تا الان ميانگين امتياز پرسپوليس تو اين فصل ٢.٣ بوده. حالا اگر فرض كنيم پرسپوليس افت وحشتناكى بكنه و ميانگينش بياد روى ١.٨ امتياز. اونوقت امتياز پرسپوليس آخر فصل خواهد بود: ٤١+١٢*١.٨ = ٦٣
حالا استقلال بايد چقدر امتياز جمع كنه تا قهرمان بشه؟
٦٣- ٢٧ = ٣٦
براى ثبت چنين امتيازى استقلال بايد ٣٦/١٢ = ٣ امتياز ميانگين امتيازيش از الان تا پايان فصل باشه!!! يعنى بايد همه بازيهاش رو از دم ببره!!!!!
بله دوستان استقلالى با شفر اوضاعتون خيلى بهتر شده ولى ديگه منطقى باشين و توهم نزنيد :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر