فهرست
یک اتفاق خوب در تیم ملی؛ تیم روی نیمکت در حد تیم اصلی
یک اتفاق خوب در تیم ملی؛ تیم روی نیمکت در حد تیم اصلی

یک اتفاق خوب در تیم ملی؛ تیم روی نیمکت در حد تیم اصلی

آی اسپورت - در تیم ملی ایران اتفاق خوبی افتاده است. اتفاقی که اگر نگوییم بی نظیر اما کم نظیر بوده است. تیم ملی در بازی با ازبکستان با این ترکیب به میدان رفت: «علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سید جلال حسینی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، احسان حاج صفی، سعید عزت اللهی ، مسعود شجاعی، وحید امیری، مهدی طارمی و رضا قوچان نژاد.» حالا اگر به لیست بازیکنانی که در این بازی بازی نکردند و یا دقایق اندکی به زمین رفتند متوجه می‌شویم که یک تیم ملی دیگر هم داریم که اگر از «تیم بازی با ازبکستان» قوی‌تر نباشد از آن ضعیف‌تر هم نیست.

در دروازه علیرضا حقیقی را داریم. پژمان منتظری و عزت‌الله پورقاز مدافعان وسط هستند. وریا غفوری و محمد انصاری در دفاع چپ و راست بازی می‌کنند. آندو تیموریان و امید ابراهیمی دو هافبک دفاعی این تیم هستند. اشکان دژاگه جلوی این دو نفر بازی می‌کند. علیرضا جهانبخش و مهدی ترابی مهاجمان کناری و سردار آزمون مهاجم نوک هستند.

نظرتان درباره این تیم چیست؟ تازه بازیکنانی مثل کریم انصاری‌فرد و سروش رفیعی هم هستند که قطعا می‌توانند در تیم اصلی ایران هم بازی کنند. این نشان می‌دهد که تیم ملی از نظر مهره در وضعیت بسیار خوبی به سر می‌برد و غیبت چند بازیکن اصلی نمی‌تواند برای ما نگران کننده باشد. البته هستند کسانی که می‌توانستند در لیست نهایی تیم ملی ایران هم باشند و در یکی از این دو تیم جایی برای خودشان داشته باشند. مثلا محسن مسلمان و  امید عالیشاه از پرسپولیس یا محمد ایراتپوریان از تراکتورسازی. باید به کارلوس کی‌روش بابت ساختن و داشتن چنین تیمی تبریک گفت.

 

کد خبر:9402

۱۵    
آی اسپورت
2016-10-08 10:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر