فهرست
واکنش گرو به جدایی از استقلال؛ ادامه می‌دهم
واکنش گرو به جدایی از استقلال؛ ادامه می‌دهم

واکنش گرو به جدایی از استقلال؛ ادامه می‌دهم

آی اسپورت – الحاجی گرو امروز روی نیمکت شاهد درخشش جوانان استقلال بود و البته در دقایق پایانی به زمین رفت. شایعه جدایی او از استقلال همچنان در رسانه‌ها مطرح است اما خود این بازیکن این شایعات را رد کرد. صحبت‌های او را بخوانید:

  • ما از همان دقایق ابتدایی مسابقه به فکر شکست دادن سایپا بودیم و به استثنای گلی که خوردیم، سراسر حمله کردیم و موقعیت های خوبی هم داشتیم. من فصل اول حضورم در استقلال است و در فوتبال حرفه ای هر بازیکنی که به تیم جدیدی می‌رود به زمان نیاز دارد تا با شرایط تیم جدید خودش را وفق دهد.من هم به زمان نیاز دارم با شرایط استقلال تطبیق پیدا کنم. من به عنوان یک بازیکن سخت تمرین می کنم و از همه تلاشم را می‌کنم تا بتوانم نظر مساعد کادرفنی را جلب کنم و در ترکیب ثابت استقلال بازی کنم.
  • گرو در واکنش به این سوال که گفته می شود شما در نیم فصل از استقلال جدا خواهید شد، گفت: خیر اصلا چنین شایعه ای صحت ندارم. من با استقلال قرارداد دارم و و بدون توجه به چنین شایعاتی به کارم در استقلال ادامه می دهم. از حضورم در این تیم راضی هستم و سخت تمرین خواهم کرد تا بتوانم بازیکن تاثیرگذاری برای استقلال باشم. علاوه بر این می دانم که مدیران باشگاه استقلال نیز از من راضی هستند و با گذشت زمان وضعیت بهتری در تیم خواهم داشت.
۱    
آی اسپورت
2018-10-19 21:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر