فهرست
یک ماه سرنوشت ساز برای شفر و استقلال
یک ماه سرنوشت ساز برای شفر و استقلال

یک ماه سرنوشت ساز برای شفر و استقلال

آی اسپورت - استقلال تهران با وینفرد شفر در 4 بازی آخر خود به پیروزی رسیده و 8 مسابقه است که رنگ باخت را به خود ندیده. آنها نه تنها گل نمی خورند بلکه خیلی خوب هم به رقبای خود می تازند و با بازی های رو به جلو هواداران این تیم را به ادامه راه امیدوار کرده اند.

با این حال هنوز اعتقاد دارند استقلال مقابل تیم های سخت و چغر لیگ آنچنان دست و پنجه نرم نکرده و به همین دلیل نمی توان گفت آنها با شفر متحول شده اند. از همین رو شاید 5 بازی پیش روی استقلال می تواند تکلیف خیلی از مسائل را روشن کند. آبی پوشان باید از هفته هجدهم تا بیست و دوم 5 مسابقه حساس را برگزار کنند.

جدال با تراکتورسازی در تاریخ 15 دی ماه در تبریز شروع ماجراست. استقلال سپس در ورزشگاه آزادی مقابل سایپای علی دایی قرار می گیرد. حریف بعدی پدیده است. استقلال برای جبران شکست بازی رفت باید به مشهد برود. در ادامه پارس جنوبی شگفتی ساز مهمان تیم شفر خواهد بود. و در نهایت بازی با ذوب آهن در ورزشگاه نقش جهان در تاریخ 15 بهمن ماه پایان بخش مسابقات سخت و سریالی استقلال خواهد بود.

البته که این پایان کار نیست. آبی پوشان بعد از نفس گیری مقابل سپیدرود علی کریمی در ورزشگاه آزادی باید در اهواز به مصاف فولاد بروند و آماده پیکار با پرسپولیس در هفته بیست و پنجم شوند.

 

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2018-01-03 19:11:00
نظر دهید

۴ نظر
علی استقلالی
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
همه رو می‌بریم.
00
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۱
چرا سنتی ها رو میریزین تو صنعتی ها ؟؟
۷
در پاسخ به 00
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۵۸
از عابدینی یاد گرفتیم!
۲
6 در 4
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۳۴
باشه
بشين تا ببريد
ولي زياده روي نكنيد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر