فهرست
پرشیچ یک ریسک است
پرشیچ یک ریسک است

پرشیچ یک ریسک است

آی اسپورت- فشار از سوی هر دو طرف به اینتر افزایش پیدا کرده؛ هم منچستریونایتد و هم خود ایوان پرشیچ. پیشنهاد 45 میلیون پوندی یونایتد برای این بازیکن کروات کمی وسوسه برانگیز است اما اینتر در شرایطی قرار دارد که همشهری‌اش میلان، بی‌پروا مبالغ هنگفتی را برای خرید بازیکنان مورد نظرش هزینه می‌کند و با همین روند یکی از مدعیان اصلی فصل آینده سری آ است؛ بنابراین مسئولان این تیم دیگر بهانه‌ای برای ناکامی‌های سالهای اخیر و مقایسه خود با رقیب سنتی‌شان ندارند. در این فصل هر گونه شکست اینتر بیش از همیشه به چشم خواهد آمد. به همین دلیل از دست دادن ایوان پرشیچ نمی‌تواند توجیهی برای هواداران متعصب اینتری داشته باشد حتی اگر خود این بازیکن تمایل زیادی به انجام این انتقال داشته باشد.

 اگر پرشیچ راهی اولدترافورد شود، سومین خرید این فصل خوزه مورینیو پس از جذب ویکتور لیندولف از بنفیکا و روملو لوکاکو از اورتون خواهد بود. زمانی که پرشیچ روی فرم باشد، یک بازیکن در سطح کلاس جهانی است اما در دو فصل گذشته لیگ ایتالیا به همراه اینتر از نظر هماهنگی و انسجام دچار مشکل بوده است. از سوی دیگر با وجود بازیکنانی مانند آنتونی مارسیال، هنریک میختاریان و خوان ماتا که در پستی مشابه با او بازی می‌کنند، ممکن است تضمینی برای اینکه او از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرد، وجود ندارد.

وقتی به لیست بازیکنان منچستریونایتد نگاه می‌کنم، تعجب می‌کنم که آنها چگونه می‌خواهند با یکدیگر سازگار شوند  پرشیچ بازیکن باهوشی است و وقتی  با تیم همسازی پیدا می‌کند واقعا غیرقابل مهار و برجسته می‌شود. با این حال یقینا او بازیکنی نیست که همیشه بتواند همگونی خودش را با تیم حفظ کند و این جدی‌ترین نگرانی من در مورد انتقال او به یونایتد است؛ تیمی که بازیکنان سرشناس زیادی دارد و هماهنگی با آنها کاری راحتی نیست و شاید مدت‌ها زمان ببرد که این می‌تواند منجر به نیمکت نشینی وی در ابتدای فصل شود. شما وقتی تیمی دارید که بازیکنانی مانند مارسیال، میختاریان و خوان ماتا در آن حضور دارند و همگی در بالاترین سطح فوتبالشان را دنبال می‌کنند، نمی‌توانید به راحتی برای پرشیچ فضا ایجاد کنید. ضمن اینکه پل پوگبا و آندره هررا هم بازیکنانی فراتر از آنها هستند.

واقعا نمی‌دانم که چرا مورینیو به دنبال این بازیکن کروات است. اگر او به دنبال داشتن یک گزینه دیگر می‌باشد، خوب است اما او واقعا تیم شلوغی دارد که همگی بازیکنان خوبی هستند. پرشیچ هم اگر روز خوبش باشد، کیفیت بالایی دارد. یکی از چیزهایی که در خرید یک بازیکن باید به آن دقت داشت، این است که اطمینان پیدا کنید که او می‌توانید با تیم شما سازگاری پیدا کند و هماهنگ شود چراکه دارید برای خرید او پول هنگفتی پرداخت می‌کنید. درباره مورینیو هم همین گونه است. او برای بازیکنی این مقدار هزینه می‌کند که نه جوان است و نه چشم اندازی دارد و مهمتر اینکه اکنون در 27 یا 28 سالگی قرار دارد. او دیگر جوان نیست.

پرشیچ در 70 بازی خود رد سری‌آ 18 گل برای اینتر به ثبت رسانده؛ عملکردی که از سال 2015 و پس از جدا شدن از وولفسبورگ برای این بازیکن وجود دارد. در حال حاضر انتقالاو به اولدترافورد، هم می‌تواند برای خودش ریسک باشد و هم برای مورینیو و منچستریونایتد.

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-07-17 10:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Reza
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
استار نوشته که اینتر ۴۰ میلیون پوند رو قبول کرده. دارند رو جزییات کار می کنند واحتمالا تا شب رسمی بشه.
۱
امید
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۹
درسته 18 تا گل زده ولی بیشتر از 20 تا پاس گل هم داده، اونم توی اینتری که بدترین شرایط تارخش رو داره میگزرونه و سالی 3 تا 4 تا سرمربی و مالک عوض میکنه.
به نظر من که فیکس یونایتد میشه و اگر مارسیال بمونه ، ذخیره پرسیچ هست توی من یو
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر