فهرست
انتقاد برانکو از هیجان کاذب ایرانی‌ها: صبور باشیم
انتقاد برانکو از هیجان کاذب ایرانی‌ها: صبور باشیم

انتقاد برانکو از هیجان کاذب ایرانی‌ها: صبور باشیم

آی‌اسپورت- سرمربی پرسپولیس در اولین تمرین بعد از باخت برابر پیکان با خبرنگاران درباره شکست دیروز، بازی با سپاهان و لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد که می‌خوانید:

شکست برابر پیکان

بعد از مدت ها این اولین شکست خانگی ما بود و اصلا انتظارش را نداشتیم. این شکست به هر حال برایمان مفید بود چون لیگ ماراتن است. به خاطر هواداران متاسفم ولی این امتیاز را یک جا جبران می‌کنیم. دربرابر پیکان باختیم چون آنطور که باید بازی نکردیم در واقع نتوانستیم متناسب با  روش بازی حریف بازی کنیم. توپ‌های بلند پیش از حد ارسال کردیم و حرکات انفرادی زیادی داشتیم. به ندرت و  کند بازی را عوض می‌کردیم و خیلی  زمان و فضا را در اختیار پیکان قرار دادیم. البته این اتفاق ممکن است در خیلی از بازی‌ها رخ بدهد. اکنون  ما ۵ امتیاز  مقابل حریفانی از دست دادیم که نباید به آن‌ها امتیاز می‌دادیم.


دلیل شکست در آزادی

اینکه می‌گویند پرسپولیس به جز یک بازی در سایر مسابقاتی که عقب افتاده، پیروز نبوده باید بگویم نمی‌دانم منظور کدام مسابقات است. من واقعا از این موضوع بی‌خبرم و آن را دنبال نکرده‌ام، فقط می‌دانم خیلی از نتایجی که عقب بوده‌ایم را برگردانده‌ایم. من به تنها چیزی که فکر می‌کنم آماده کردن تیمم است الان هم می‌گویم چیزی که در بازی با پیکان کم داشتیم آرامش و صبوری بود؛ اما اینکه بازیکنانم بعد از عقب افتادن از حریف هیجانی و احساسی می‌شوند را قبول دارم و باید اعتراف کنم این یکی از مشکلات ماست. متاسفانه هیجان و انگیزه در خیلی از بازیکنان ایرانی وجود دارد. آنها می‌خواهند عجولانه نتیجه را عوض کنند به جای آنکه صبور باشند و نتیجه را برگردانند. هیجان به تنهایی جوابگو نیست. باید در کل ۴۵ دقیقه صبور باشیم و تمرکز داشته باشیم. نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم در یک نیمه ۱۰ فرصت گل داشته باشیم. از ۴ موقعیتی هم که به دست آوردیم استفاده نکنیم. هرچند این واقعیت است که بازی‌های لیگ بعد یا قبل از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بحران زا می‌شود. در تمام دنیا این اتفاق رخ می‌دهد. در کنفرانس خبری هم به این موضوع اشاره کردم که این بازی می‌تواند برای ما یک بازی هشداردهنده باشد . نه اینکه بازیکنان با تمام وجود بازی نکنند. ویژگی این مسابقات این است. بدترین مسابقات آن مسابقاتی است که از قبل تصور کنید برنده هستید. همه فکر می‌کردند ما برنده‌ایم در حالی که می‌دانستم اینطور نیست.


قهرمانی در آسیا

درباره اینکه علی پروین گفته پرسپولیس در صورت شکست الهلال قهرمان آسیا خواهد شد، ابتدا از پروین تشکر می‌کنم و با او موافقم. اگر یادتان باشد وقتی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان بودیم، در آستانه بازی با الهلال گفتم این تیم به نیمه نهایی می‌رسد. طبیعی است این بازی ما با آنها جالب توجه خواهد بود. باید افتخار داشته باشیم که در این مرحله هستیم و از این مسابقه لذت ببریم.


محرومیت‌ها برای بازی با الهلال

ما کاپیتان تیممان سیدجلال حسینی  را برای بازی با سپاهان نداریم. او تمرینات اختصاصی را دنبال می‌کند. امیدواریم حسینی برای بازی با الهلال آماده شود. همچنین درباره غیبت کمال کامیابی نیا و محمد انصاری در بازی با الهلال باید بگویم عدم حضور انصاری و کمال برای ما فقدان است؛ ولی سیدجلال آماده می‌شود و این بخش را پوشش می‌دهد. ربیع خواه هم جای کمال را می‌گیرد. ضمن این که احمد نوراللهی هم اگر تا آن موقع برسد که تقویت می‌شویم.  


بازیکنان ناهماهنگبازی با پیکان

همه آن بازیکنانی که مقابل پیکان بازی کردند، بازیکنان پرسپولیس بودند و نشان دادند می‌توانند در پرسپولیس بازی کنند. حالا مسئله فرق می‌کند که دیروز یکسری موارد با هم جور در نیامد. بشار ۵ یا ۶ تمرین با ما بوده است. بشار و سیامک بازیکنان جوانی هستند که به آنها اعتماد و اعتقاد داریم؛ ولی این بازیکنان نیاز به زمان دارند تا خواسته‌های ما را بگیرند، بپذیرند و بعد راه بیافتند.

 میزبانی از الهلال
فعلا محل برگزاری بازی برگشت لیگ قهرمانان را در عمان اعلام کرده‌اند؛ ولی باشگاه در تلاش است آنرا به دوبی انتقال دهد آن هم به خاطر هواداران. شما دیدید که در ابوظبی چقدر هوادار آمده بود.

۹    
آی اسپورت
2017-09-18 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر