فهرست
وظیفه سخت شجاعیان؛ جانشین ناامیدکننده امید
وظیفه سخت شجاعیان؛ جانشین ناامیدکننده امید

وظیفه سخت شجاعیان؛ جانشین ناامیدکننده امید

آی اسپورت - داریوش شجاعیان در نبود امید ابراهیمی نقش هافبک دفاعی بازیساز استقلال را به عهده داشت اما نتوانست تاثیرگذاری امید را داشته باشد. شجاعیان با ۶۱ پاس بیشترین پاس را در بین بازیکنان استقلال ثبت کرد و فقط ۳ پاس با کانو اختلاف داشت. اما غالب پاس‌های شجاعیان، در نیمه زمین استقلال رد و بدل شده است. شجاعیان بیشترین پاس را در بازی دیشب  به آرمین سهرابیان داد. بعد از سهرابیان هم دیگر مدافع مرکزی استقلال بیشترین پاس را از شجاعیان گرفت. دو مدافع استقلال روی هم رفته ۲۲ پاس را از شجاعیان دریافت کردند. پاس‌های رو به عقبی که تاثیری روی طراحی حملات استقلال نداشت.

شجاعیان غالب پاس‌هایش برای بازیکنان میانی استقلال هم در یک سوم میانی زمین بود. گراف پاس‌های شجاعیان نشان می‌دهد به جز یک پاس به زکی‌پور، یک پاس به حیدری و ۳ پاس به غفوری پاسی به یک سوم دفاعی الهلال نفرستاده است. ابراهیمی که در این بازی محروم بود پیش از این به عنوان هافبک دفاعی استقلال بازی می‌کرد و میانگین بیشترین پاس را در بین بازیکنان استقلال داشت. ابراهیمی طراح حملات آبی‌پوشان از چپ و راست بود و جای خالی‌اش در این بازی کاملا محسوس بود. شجاعیان نتوانست ماموریت محول شده را به خوبی انجام دهد و حالا شفر و استقلالی‌ها بیش از پیش قدر ابراهیمی را می‌داند.

پاس های داریوش شجاعیان
پاس های داریوش شجاعیان

نود

  ۳  
آی اسپورت
2018-04-17 20:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
راشفورد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۲۸
درنبود چشمی و ابراهیمی و پست غیرتخصصی عااااالی بود
۸ ۱
####
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۰۴
خخخخ اره خیلی، شانس داره ته میکشه
۱
ابیدل
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۴۲
از اراجیف بودن این مطلب همون بس که شما رو به انالیز سایت ورزش سه دعوت میکنم که دقیقا برعگس این هست یا شما بازی اشتباهی دیدی یا انالیزتون مشگل دار هست
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر