فهرست
ابهام روز؛ منصوریان از ذوب‌آهن جدا می‌شود؟
ابهام روز؛ منصوریان از ذوب‌آهن جدا می‌شود؟

ابهام روز؛ منصوریان از ذوب‌آهن جدا می‌شود؟

آی اسپورت - ذوب آهن اصفهان در لیگ نوزدهم تا اینجای کار به هیچ وجه نشانه‌ای از تیم مدعی سال‌های گذشته یا حداقل تیم میانه جدولی چند فصل اخیر خود ندارد و تداوم نتایج ضعیف حتی سبزپوشان را در خطر سقوط قرار داده است. منصوریان و کادرفنی ذوبی‌ها در طول چند هفته گذشته دوبار از مسئولان باشگاه اولتیماتوم گرفتند که هیچکدام تاثیری در روند این تیم نداشت و در نهایت شکست مقابل پرسپولیس در اصفهان تیر خلاصی به همکاری طرفین بود.

منصوریان در آخرین نشست خود با اعضای هیات مدیرها تعهد کسب ۱۲ امتیاز از ۵ بازی را داده بود ولی در پایان بازی سوم با یک برد، یک تساوی و یک شکست فقط ۴ امتیاز کسب کرده و حتی اگر دو بازی بعدی را هم ببرد ۱۰ امتیاز حداکثر برداشت منصوریان از ۵ بازی مورد نظر بوده که کمتر از توافقش با هیات مدیره است. بدین ترتیب باشگاه طبق توافق انجام شده می‌تواند نیم فصل بدون پرداخت غرامت با منصوریان و دستیارانش قطع همکاری کند و با این شرایط به نظر می‌رسد باید منتظر گزینه جدید روی نیمکت سبزپوشان باشیم.

البته باید دید مدیریت باشگاه تا نیم فصل و طبق توافق قبلی با منصوریان ادامه می‌دهد یا شکست مقابل پرسپولیس این قطع همکاری را جلو انداخته و این اتفاق در حال حاضر و پیش از هفته بعدی رقابت‌ها صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است که به موازات اولتیماتوم هیات مدیره به ذوبی‌ها، از چند سرمربی هم به عنوان گزینه آلترناتیو برنامه خواسته شده بود که احتمالا یکی از آنها جانشین منصوریان خواهد شد.

۱    
آی اسپورت
2019-12-05 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر