فهرست
بمب علیمنصور؛ هافبک 34ساله ازبک
بمب علیمنصور؛ هافبک 34ساله ازبک

بمب علیمنصور؛ هافبک 34ساله ازبک

آی‌اسپورت- خریدهای ابتدای فصل منصوریان برای استقلال آنطور که باید برای این تیم مفید نبوده‌اند. بعد از پایان نیم فصل منصوریان روی دو نکته تاکید داشت. یکی تغییرات اساسی در تیم و تقویت نقاط ضعف. دیگری هم استفاده از جوانان تیم یا همان بنزین سبز، که منصوریان طعم خوبش را در بازی با سپاهان چشیده بود. اما مثل این که سرمربی استقلال خیلی زود حرفش را فراموش کرده است. منصوریان بعد از ناموفق بودن در خرید مبعلی، به سراغ تیموریان 34 ساله رفته و به دنبال جذب یک هافبک با تجربه آسیایی هم هست.

در حالی که آخر هفته نیم فصل دوم لیگ برتر شروع می‌شود، استقلال هنوز بازیکنی برای تقویت ضعف‌هایش نخریده است. شنیده می‌شود که آبی‌ها با یک ملی‌پوش ازبکستان به توافق رسیده‌اند. این بازیکن که بمب نقل و انتقالاتی منصوریان خواهد بود، سرور جباروف است که او هم 34 سال سن دارد. منصوریان با خرید این بازیکنان میانگین سنی تیمش را یکی دو سالی بالا خواهد برد. در حالی که گفته می‌شد او می‌خواهد به جوانانش اعتماد کند، خرید احتمالی جباروف و آندو تیموریان سی و چند ساله کاملا مخالف با حرف‌های هفته‌های قبل این مربی است. باید دید منصوریان با این برنامه‌ها چه هدفی را برای تیمش انتخاب می‌کند. آینده‌سازی، یا پایان خوش فصل شانزدهم تحت هر شرایطی.

۸ ۱۰  
آی اسپورت
2017-01-09 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
داود
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
یعنی منصوریان این یک سال چنان بلایی سر استقلال بیاره که احمدی نژاد تو 8 سال سر ایران آورد
برزو
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۴۴
تو نگران تيم خودت باش كه منصوريان يه وقت خداي نرده مث پارسال واسش ناهمواري ايجاد نكنه!
ملتفتي كه؟
۶
پرسپولیس شوهر اف سی کیسه
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۵:۱۷
مدرسه پیرمردها هههههههههههه
لنگي خواهر استقلال ....
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۰۷
از يه احمق لنگي برمياد كه اس اس كبير رو با جواناني مثل مجيد حسيني ، حسين حسيني ، برزاي ،نورافكن ، محسن كريمي ، فرشيد اسماعيلي ، زكي پور ، قرباني ، حقدوست و ... مدرسه پيرمرد ها بدونه .. خوب احمق جان بايد يه چند تا با تجربه هم كنار اين جوونها بازي كنن ... در ضمن شما نگران خودت باش كه با اين همه بازيكن اسمي كه جمع كرديد آخر فصل باز دوباره گريه و زاري نكنيد !!!!!!!! منصوريان و قلعه نوعي امسال داغ ده ساله رو روي دلتون ميذارن !!!!!
۵
رضا
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۰۹
افتخار منصوریان شده ایجاد نا همواری برای پرسپولیس البته کم افتخاری هم نیست برایش
داود
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
در حیرتم از کسانی مقل برزو که چشم و گوش بسته فقط حرف میزنند! یکم فکر کردی که منصوریان این همه هافبک رو میخواد چه کار کنه: رحمانی، اسماعیلی، چشمی، ابراهیمی، کریمی، باقری، این ازبکه، تیموریان، خسرو، انصاری ...؟؟؟ مگه از چندتاشون میتونه استفاده کنه! واقعا احمقه! این یعنی منصوریان هیییچ برنامه و هدف مشخصی تو ذهنش نداره! داره یه مشت بازیکن جمع میکنه ببینه کدوم جواب میدن!
۹
جاوید
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۵۲
منصوریان مریضی تجزیه هویت داره ، اصلا چند شخصیتیِ به تمام معناست
مجتبی فرد
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۱۹
بنزین سبز اصطلاحی بود که ابرار ورزشی لارودی وقتی که تنها روزنامه ورزشی ایران بود سعی در جا انداختنش داشت که البته نشد که بشه.
جالبه حالا بعد از سال‌ها این دو کلمه رو در گزارش‌های مربوط به استقلال در آی اسپورت می‌بینم.
۴
ms
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۰۲
ما یک دهه س قهرمان لیگ نشدیم باید بیشتر خودمونو تقویت کنیم
۳
آرش
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۳۷
خدایی امسال سریال کمدی استقلال فقط فتل رو کم داره

دیدید این سریال های هر شبی کم میارند بازیگر اضافه میکنند

لطفا یه بازیگر دیگه به نام فتل اضافه کنید تا سریال کمدی فرش بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر