فهرست
استراماچونی دست دلال‌ها را رو کرد
استراماچونی دست دلال‌ها را رو کرد

استراماچونی دست دلال‌ها را رو کرد

آی اسپورت - ۳ ماه است که زمین و زمان می‌گویند استراماچونی اصرار شدیدی روی جذب گری هوپر دارد. سایت‌ها نوشتند، روزنامه‌ها نوشتند، در فضای مجازی نوشتند و همه هم تأیید کردند، اما ناگهان استراماچونی پرده از یک راز بزرگ برداشت و گفت گری هوپر اصلاً گزینه من نبود!

اشتباه نکنید، مرد ایتالیایی توهم نزده و خواب‌نما هم نشده است. از اول قرار بود برادران شریف دلال جناب گری هوپر را به استقلال قالب کنند و شروع کردند به کار رسانه‌ای که آهای استراماچونی گفته من حتماً هوپر را می‌خواهم و اگر او نیاید، من هم می‌روم و... در واقع قرار بود از بغل هوپر هم نان داغی به دلال‌ها که مثل کک، خون استقلال را می‌مکند، برسد که ناگهان ماجرای ایجنت صهیونیستی او پیش آمد و حالا هم خود استراماچونی می‌گوید هوپر اصلاً گزینه من نبود! شک نکنید که مشابه همین حرکت را در پرسپولیس سر جونیور براندائو کرده‌اند و حالش را برده‌اند و مسلماً روح کالدرون هم از این ماجرا خبر ندارد چه اگر داشت نمی‌گفت جونیور گزینه نهم من برای خط حمله بود!

***

استراماچونی و کالدرون خواسته و ناخواسته دست دلالان اطراف استقلال و پرسپولیس را رو کردند و پرده از حقایق برداشتند. حالا وظیفه وزارت ورزش به عنوان متولی این دو تیم پرطرفدار است که به ماجرا ورود کند و یقه مدیران و دلالان را بگیرد و از آن‌ها بپرسد جونیور را با این کیفیت چه کسی به پرسپولیس قالب کرد و از بغل هوپر چه کسانی قرار بود سر سفره بنشینند که استثنائاً در این یک مورد موفق نشدند؟!

 

خبر ورزشی 

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-10-20 11:47:00
نظر دهید

۱ نظر
خربین
يكشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۴۴
نویسنده ابله !
ایجنت اسرائیلی = تکذیب استراماچونی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر