فهرست
برنامه فشرده پرسپولیس؛ ۶ بازی در ۲۲ روز
برنامه فشرده پرسپولیس؛ ۶ بازی در ۲۲ روز

برنامه فشرده پرسپولیس؛ ۶ بازی در ۲۲ روز

آی اسپورت - بعد از ظهر دیروز قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی حذفی برگزار شد و در حالی که احتمال برخورد پرسپولیس به استقلال یا سپاهان وجود داشت بهترین قرعه برای سرخ‌ها رقم خورد. پرسپولیس که در دو مرحله قبل تیم‌های لیگ برتری ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان را حذف کرده و به تیم‌های دسته‌های پایین‌تر برخورد نکرده بود این بار با تنها تیم دسته دومی در جمع هشت تیم پایانی جام حذفی برخورد کرد.

در حالی که ادموند بزیک و سیروس دین محمدی در مراسم قرعه کشی جام حذفی شرکت کرده بودند دست سیروس دین محمدی برای پرسپولیس خوب بود و بهترین قرعه را برای سرخ‌ها برداشت. شهرداری ماهشهر که در یکی از گروه‌های لیگ دسته دوم در رده ماقبل آخر جدول رده‌‌بندی گروهش قرار دارد در مراحل قبلی تیم‌های سردار بوکان و استقلال ماهشهر را حذف کرده و حالا باید از پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی میزبانی کند.

این مسابقه روز ۲ دی ماه در خانه تیم ماهشهری برگزار خواهد شد و با توجه به اینکه در این سال‌ها پرسپولیس هیچ‌گاه به این شهرستان سفر نکرده می‌تواند جذابیت‌های ویژه‌ای داشته باشد. از طرفی محمدحسین کنعانی‌زادگان که اهل شهرستان ماهشهر است برای این بازی به خانه باز خواهد گشت و این مسابقه برای او اتفاقی ویژه و مسابقه‌ای کاملاً خاص خواهد بود.

آخرین بازی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ روز ۲۳ آذرماه مقابل سایپا برگزار خواهد شد اما ۲۸ آذرماه در اولین بازی نیم فصل دوم باید مقابل پارس جم در خانه این تیم بازی کند. در واقع بعد از پایان نیم فصل اول لیگ برتر دو بازی از نیم فصل دوم هم برگزار خواهد شد و سپس تعطیلات طولانی مدت نیم فصل با توجه به بازی‌های تیم امید شروع خواهد شد.

اما نکته اینجاست که با برنامه حذفی کار پرسپولیس سخت‌تر می‌شود چرا که چهار روز بعد از دیدار در جم، بازی حذفی در ماهشهر برگزار می‌شود و چهار روز بعد از آن دیدار با تراکتور در تهران انجام خواهد شد.

 در واقع پرسپولیس از همین هفته و دیدار با ذوب‌آهن برنامه فوق‌العاده فشرده‌ای پیش رو خواهد داشت و باید در ۲۲ روز ۶ بازی انجام دهد و بعد از آن وارد تعطیلات ۳۵ روزه لیگ شود که در این تعطیلات هم باید یک بازی عقب افتاده مقابل نساجی را برگزار کند. در واقع اگر این بازی هم بلافاصله بعد از شروع تعطیلات برگزار شود برنامه سرخ‌ها فشرده‌تر خواهد شد.

۲    
آی اسپورت
2019-12-05 02:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر