فهرست
پژمان در نقش منجی استقلال؛ ۱۵۰۰ روز بعد
پژمان در نقش منجی استقلال؛ ۱۵۰۰ روز بعد

پژمان در نقش منجی استقلال؛ ۱۵۰۰ روز بعد

آی‌اسپورت- انتقال به قطر و باشگاه ام صلال، جدایی تلخی برای استقلال و منتظری بود. منجی استقلال در خط دفاعی، راهی قطر شد و تیم قلعه‌نویی هم به جای قهرمان، در رده پنجم قرار گرفت و بعد از مدت‌ها سهمیه آسیایی را هم از دست داد. مجموعه اتفاقات تلخ استقلال، تا این فصل ادامه داشت و آن‌ها در دوران بدون منتظری، هیچ جامی نگرفتند. این فصل قرار بود بازگشت منتظری، بازگشت جام به استقلال باشد اما او نمایشی پایین‌تر از حد انتظار داشت و نتوانست شبیه قهرمان استقلالی‌ها باشد. با این حال، او به موقع به داد تیمش رسید و در آبادان، مجوز صعود استقلال را امضا کرد.

منتظری این بار به جای اکت دفاعی، در نقش گلزن تیمش ظاهر شد. آخرین گل منتظری برای استقلال، به ۱۵۰۳ روز قبل برمی‌گردد. هفته نوزدهم لیگ سیزهم و یک هفته پیش از جدایی، منتظری آخرین تصویر خاطره انگیزش با پیراهن استقلال را ثبت کرده بود. استقلال با گل او، صبای قم را شکست داد و در کورس قهرمانی از پرسپولیس، نفت تهران و فولاد خوزستان عقب نماند. یک هفته بعد، منتظری از استقلال جدا شد و برای ثبت تصویر خاطره انگیز بعدی در دفاع یا حمله با پیراهن استقلال، بیشتر از هزار و پانصد روز صبر کرد.

گل اول منتظری در بازی امروز، استقلال را خیلی زود در آبادان جلو انداخت و مسیر فینالیست شدن آن‌ها را هموار کرد. استقلال لیگ یازدهم با منتظری قهرمان جام حذفی شد و لیگ دوازدهم در حضور او لیگ برتر را برد. حالا با بازگشت پژمان، آن‌ها در آستانه اولین جام پس از ۵ سال هستند.

نود

۸۶ ۱  
آی اسپورت
2018-01-30 19:14:00
نظر دهید

۱ نظر
خشایار
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۱۵
امروز خیلی عالی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر