فهرست
قلعه پس از برد در آسیا: در گروه مرگ قرارداریم
قلعه پس از برد در آسیا: در گروه مرگ قرارداریم

قلعه پس از برد در آسیا: در گروه مرگ قرارداریم

آی اسپورت – امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی تیمش در مقابل لوکوموتیو در نشست خبری خود مدعی شد ک تیمش در گروه مرگ قرار دارد.

  • سالگرد شهادت حضرت زهرا و سانحه سقوط هوایپما را تسلیت می‌گویم. از هوادارانی که در ورزشگاه حاضر شدند که 100 هزار نفر ارزش داشتند و شما خبرنگاران تشکر می‌کنم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که فوتبال مردانه بازی کردند. من قبلا هم گفتم اگر ما گل می‌خوریم، روی اشتباهات فردی است. امروز یک فوتبال منظم برابر یکی از بهترین تیم‌های ازبکستان بازی کردیم. یک تیم قدرتی و ماشینی بودند و بازیکنان تکنیکی داشتند و فکر نمی‌کنم به جز یک تک به تک دیگر موقعیتی به این تیم ندادم. آینده خوبی داریم اما باید با کیفیت تر بازی کنیم. 3 امتیاز این بازی ما را به جدول برگرداند و اگر مساوی می‌شد، عقب می‌افتادیم. امیدوارم در بازی‌های آینده به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. ما در گروه مرگ هستیم اما ذوب‌آهن پتانسیل بالایی دارد. بازیکنان تا تمرین فردا اجازه دارند خوشحالی کنند اما بعد از آن باید به فکر پدیده باشند.
  • ما 4-2-3-1 بازی می کردیم و تبریزی بازیکن آزاد ما بود و امیدوارم بیشتر گلزنی کند. او باید در بحث دفاعی با دفاع راست حریف حرکت کند اما وقتی ما توپ داریم، او و حسینی آزاد هستند. ما به آنها گفتیم از فضای پشت هافبک دفاعی استفاده کند.

  • مسئول روابط عمومی باشگاه سپاهان به من گفت که ما برای این بازی برنامه داریم و من به همین دلیل اعلام کردم. باز هم می گویم که همین تعداد که آمدند و از بازی های قبل بیشتر بودند، برای ما عزیز هستند و ما با بازی های خوب خود هواداران بیشتری را به ورزشگاه می کشانیم. هواداران ذوب آهن مشغله دارند و شاید به همین دلیل به ورزشگاه نمی آیند و باید با بازی خوب این افراد را به ورزشگاه بکشانیم.

  • باز هم می گویم که در گروه مرگ هستیم اما ما چند شاخصه خوب داریم. تجربه و پتانسیل بالای ما این دو شاخصه هستند. اگر در بازی قبل اشتباهات فردی نداشتیم و بازیکنان تعویضی درست عمل می کردند، 4 تا 6 امتیاز می گرفتیم. ما به صعود امیدواریم و چون در زمین های خوب بازی می کنیم، بازیکنان با کیفیت ما بهتر بازی می کنند اما در لیگ مثلا برابر سیاه جامگان در زمین سخت که حریفان ما هم ناراضی هستند، نمی شود بازی کرد. ما الان به جدول برگشتیم و اگر در دو بازی خانگی بعدی 6 امتیاز بگیریم، تقریبا صعود کردیم.

  • با توجه به باخت در بازی قبلی ما اندکی استرس داشتیم و زمانیکه با آنها بین دو نیمه صحبت کردیم، بازیکنان با آرامش در زمین حاضر شدند. ما از دکتر نقابیان که تحصیلکرده فرانسه هستند استفاده می کنیم و ایشان از دیروز کار خود را شروع کردند. دلیل عملکرد ما در نیمه اول، باخت در بازی قبلی بود و ما می دانستیم با وجود مساوی از جدول خارج می شویم. بعد از گل آهنگ تیمی ما افت کرد و بازیکنان باید بدانند که بعد از گل باید با همان ریتم ادامه بدهند.
  ۲  
آی اسپورت
2018-02-19 18:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بابی مور
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۳۱
الدوحیل صدرنشین فعلی لیگ قطر که به هیچ تیمی توی این فصل کمتر از 3 گل نزده
الوحده تیم دوم لیگ امارات که 2 روز پیش صدرنشین لیگ امارات یعنی العین رو با تمام ستاره هاش با 5 گل شکست داد
لیگ ازبکستانم که هنوز شروع نشده اما لوکوموتیو قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی ازبکستانه
فقط الهلال صدرنشین لیگ عربستانو کم داشت . الاهلیم که تیم دوم عربستانه خط دفاعش اصلا داغونه
بعد قلعه نویی نگفته فقط گروه ما گروه مرگه . میتونیم 2 تا گروه مرگ داشته باشیم . گروه مرگ یعنی حداقل 3 تیم پرقدرت در یک گروه که نهایتا 2 تاش به دور بعد صعود می کنن
اگر این گروه مرگ نیست پس حتما گروه ایران توی جام جهانی گروه مرگه
مهدی
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
این گروه ضعیف هاست، یه تیم قوی(الدحیل) با 3 تا تیم ضعیف و یه سطح
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر