فهرست
ادعای روز: دربی آلمان فان خواهد بود
ادعای روز: دربی آلمان فان خواهد بود

ادعای روز: دربی آلمان فان خواهد بود

آی‌اسپورت- صمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی که به باشگاه پرسپولیس نزدیک است ادعا کرده دیدار سرخابی‌ها در آلمان شرایط عادی یک دیدار فوتبال را نخواهد داشت. گویا قرار است با تمهیداتی ویژه سعی شود از حساسیت بازی کاسته؛ و کار برای کادرفنی و بازیکنان دو تیم راحت‌ شود. دیدار تدارکاتی برای هواداران استقلال و پرسپولیس در دیدار رو در رو معنایی نخواهد داشت و فقط برد می‌تواند آن‌ها را راضی کند. در چنین شرایطی فشار مضاعفی به عوامل فنی دو تیم وارد می‌شود. آن هم در حالی که هر دو تیم غایبانی دارند و از آن مهم‌تر در دوران بدنسازی قرار دارند و نمی‌توانند تمام انرژی خود را برای این دیدار بگذارند. امکان مصدومیت هم در دیدار پرفشاری مثل دربی دور از ذهن نخواهد بود. به همین دلیل با وجود این که اسپانسر اصرار به برگزاری دیدار دارد اما نمی‌خواهد حساسیت‌های همیشگی دربی به این دیدار هم سرایت پیدا کند. حتی ممکن است مربیان دو تیم هم در این دیدار به میدان بروند. هرآنچه حساسیت‌های کاذب را از این بازی دور کند و به جنبه فان و جذابیت‌های دوستانه آن اضافه کند مورد توجه مسئولان برگزاری قرار خواهد گرفت.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-07-15 23:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۴ نظر
علی
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۳
اسپانسر با این ترفند تلاش می کند تا تعداد گل های رد و بدل شده را افزایش داده و نماد جدیدی برای استقلال بسازد
بعد از شکست ۴ بر ۲ استقلال برابر پرسپولیس شاهد ریزش شدید استقلالی ها در سامانه هواداری بودیم و اسپانسر با این ترفند به دنبال جبران آن است
تاج اسیا
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
شما برو قرصهاتو بخور زیاد توهم نزنی ..... آفرین
۶
P71
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۷
بببین چ گند میزنن ب اعصاب ملت×!
امید از تفت
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۴
دربی آلمان برگزار نخواهد شد. مطمئن باشید. امروز هم برانکو در مصاحبه اش هیچ اشاره ای به دربی نکرد و این یعنی مخالفت غیرعلنی و کاپیتانهای پرسپولیس هم که قبلاً علنی مخالفت خودشون را اعلام کرده بودند چون به روند آماده سازی پرسپولیس لطمه میزنه و ممکنه با فشردگی بالای بازیها و بدنسازی سنگینی که انجام شده تعداد مصدومان هم بالا بروند.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر