فهرست
 حرف‌هایش
 حرف‌هایش

 حرف‌هایش

آی اسپورت- تیم ملی فوتبال چه بخواهد، چه نخواهد پروسه آماده‌سازی خود را کلید زده است!

۱-کی‌روش که مردان ملی را و «دار و ندار» فوتبال‌شان را خوب و کامل می‌شناسد، برای تبدیل تیم ملی به یک تیم قوی‌تر، از چند جهت، حمله حساب‌شده‌ای را آغاز کرده است! کی‌روش که می‌داند مردانش در کدام زمینه‌ها کم دارند، ترسی از بالا رفتن سطح انتظارات و بیمی از اضافه شدن حدود توقعات مردمی ندارد! کی‌روش ضرورتی - از سر ترس- برای پایین آوردن انتظارات حس نمی‌کند. او در اقدامی که ۱۸۰ درجه مخالف این خواست و این نگاه است، حرف‌هایی را به میان می‌آورد که بیش‌خواهی و بلندپروازی را دامن می‌زند! سخنان کی‌روش، هم انگیزاننده است و هم مسئولیت‌آفرین! هم امیدوارکننده است و هم متضمن کوششی است بی‌وقفه! کی‌روش می‌داند در جام جهانی، چگونه تیمی باید بود و برای «شدن» تیمی که مطلوب است، چگونه باید تمرین کرد تا صاحب ویژگی‌های لازم و مطلوب شد! کی‌روش با سخنان جهت‌دار و به‌خودآورنده‌اش، در کار تقویت کردن و ساخته‌تر نمودن، قدرت روحی و افزودن بر روحیه تیمی و ایجاد باور و اعتماد به نفس است! کی‌روش بیکار ننشسته است! کی‌روش به انفعال و بی‌عملی دچار نشده!

۲- برای تیم ملی، هرچه پیش آید، خوش‌آمدنی نیست و برای تیم ملی، باید به دست خود آینده محتوم را ساخت و پدید آورد! تیم ملی نیک آگاه است که باید به استقبال آینده برود! تیم ملی نیک خبر دارد که این روزها تا جام جهانی، وقت دست روی دست گذاردن نیست و نباید «دست‌دست» کرد و فرصت‌های زمانی را که «فرّار» و گریزنده‌اند، از دست داد! کی‌روش، نبردش را از فردای قرعه‌کشی در کاخ کرملین آغاز کرد! کی‌روش جهت نبردش علیه عادت‌های قدیمی را، با وارد شدن به دایره حرف و با نقد تیم ملی و اشاره به خصوصیات دست و پاگیر تیم ملی مورد اشاره قرار داد! کی‌روش در درجه اول از این یاد کرد و بارها هم به تکرارش نشست که وقت تنگ است! زمان اندک است! کی‌روش علناً گفت که فرصت زمانی ناچیز است! جان‌مایه سخنان آقای کی‌روش، امید است! خواسته‌های او که باید مورد توجه همه‌جانبه‌ای قرار بگیرند، همه نویدبخش روزهای بهترند و همه امیدوارمان می‌کند که می‌شود. «او» کلاس بازی‌های جام جهانی را می‌شناسد و به سطح فوتبالی که در لیگ برتر ایران عرضه می‌شود، وقوف کاملی دارد. از این روی،‌ به هفته‌ای یک روز برای تیم ملی بسنده می‌کند و از اردوهای ۲۴ ساعته، برای ریکاوری تیم ملی، طوری حرف می‌زند که انگار ویژه‌ترین خواسته‌اش را درمیان می‌گذارد! کی‌روش می‌داند که در لیگ برتر، میزان آمادگی حرکتی و حدود سرعت رایج دقیقاً چقدر است و در یک مقایسه روشن، به ضرورت کاستن از تفاوت‌هایی که به سود فوتبال ایران نیست، می‌پردازد! کی‌روش که می‌داند «سِر» اصلی و «راز» مرکزی فوتبال، در دویدن و بیش دویدن است، مهارت‌های تکنیکی وحید امیری را ممتاز می‌خواند و برتری «جوردی آلبا» را بر وریا غفوری، وزن حرکتی مرد کلیدی «تیکی‌تاکای» اسپانیا برمی‌شمارد. او می‌خواهد توان دویدن را در تیم ملی ایران بالا ببرد! دست‌کم تا یک‌سوم، آیا این زیاده‌خواهی است؟ آیا می‌توان با این درخواست موافقت نکرد؟

۳- کی‌روش به برنامه غلط AFC اشاره کرده و به سنگ‌اندازی‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا هم می‌پردازد و از ضرورت مقابله با این بساط فکری، که اصلاً به فکر توفیق همه‌جانبه فوتبال قاره نیست، سخن می‌گوید!  کار ما در این میان چیست؟ ما چه وظیفه‌ای برعهده داریم؟ به فکر پیشرفت خود بودن، یا برنامه‌های شیخ‌سلمان و دار و دسته‌اش را اجرا کردن؟ از سردار آزمون، کریم انصاری‌فرد، قوچان‌نژاد، جهانبخش، کاوه رضایی، سامان قدوس و مهدی طارمی و نیز وحید امیری و مهدی ترابی، یک مجموعه تهاجمی لایق پدید آوردن یا سوختن فرصت‌ها؟ یا به باد دادن موقعیت‌های واقعی؟ چه باید کرد؟ در قبال استعدادی که در تیم ملی جمع شده و تلنبار شده، چه باید کرد؟ آیا نباید از سیدجلال و پورعلی‌گنجی و غفوری و میلاد محمدی و حاج‌صفی و ابراهیمی و دژاگه و عزت‌اللهی و کریمی و رامین رضاییان و... بهترین تیم ۱۰ ساله اخیر را ساخت؟ آیا نمی‌توان ساخت؟ آیا بیرانوند، نباید در جام جهانی در سطحی جهانی بازی کند و بدرخشد؟ حرف‌های کی‌روش را جور دیگری باید شنید! تیم ملی را، جور دیگری باید دید! فرصت از دست رفت! فرصت پرداختن به روز اول هفته پانزدهم لیگ برتر از دست رفت! بازی خوب نفت آبادان را در اهواز، دیدیم و درباره‌اش حرفی نزدیم یا از برد پارس جنوبی و سایپا و از نمایش سپیدرود و پرسپولیس، استقلال و سپاهان، پدیده با گسترش فولاد، تراکتورسازی و فولاد! باشد برای فردا و روزهای دیگر!

خبرورزشی

 

۲۱ ۲۸  
آی اسپورت
2017-12-08 01:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۸ نظر
اقای تاج هستم تو فدراسیون
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۴۱
باشه بابا کیروش اسطوره ایران باستان!!! خوب ک چی ؟؟؟؟
مارال
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
خوب که اینکه کم ضدش حرف بزنید .
اقای تاج هستم تو فدراسیون
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۲۰
در ادامه صحبتم ی نکته بگم ببین دوسان عزیزی ک میشینن س متر مقاله مینویسن کیروش میخواد فلان ال کنه بل کنه ی حقیقت فراموش کردن کیفیت و استایل و قدرت بازیکنای ایران همینه ک میبیند شما چجوری میخواید بازیکنی ک 15 ساله داره فوتبال بازی میکنه اونم تو سیستم ضعیف فوتبال ایران تو بحــــث اکادمیکی عوض کنین جوری ک بتونه مثلا جلو تیمی مثل اسپانیا ک از پایه ها و خردسالی بازیکن رو حرفه ای بار میارن تا بشه تازه ی بازیکن معمولی حد لیگ اسپانیا دقت کنین دارم میگم لیگ اسپانیا ینی این ک ساختارشو دارن و بازیکن بلدن پرورش بدن در سطح کشور خودشون ک بخوایم با سطح ایران مقایسه کنیم جوک محصوب میشه ....
حالا ب من بگین ایا کیروش میتونه معجزه کنه تو 6 ماه ؟؟؟ جواب مشخصه نــــــــــــــــــــــــــــــــــه
ی نکته بگم: اگه ایران میخواد واقعا سری تو سرا داشته باشه تو بحث فوتبال باید راه المان سال 2000 ب بعد پیش بره ینی این که دولت یا هر نهادی بیان هزینه میلیاردی کنن
1 امکانات حداقلی فوتبال به ی جایی برسونن ک بگییم ((ماهم داریم حداقل استاندارد های تیمای درجه سه اروپارو دمشون گرم))
مثال بوندسلیگای المان ی سری قوانین داره یکیش ک جالب بود این بود تیمی ک میخواد بیاد سطح اول المان باید ورزشگاه بالای 25 هزار نفر داشته باشه (ب گفته وحید هاشمیان) بازیکن اسبق تیم ملی
2 مدارس دلالی اقایون ب اسم اکادمی فوتبال ایکس ایگرگ جمع کنن ب جاش تو استان های فوتبال خیز بزرگترین کمپ نیمه حرفه ای راه اندازی کنن بدون یک ریال گرفتن پول از مردم ..(برای شروع میتونن از همین تهران کلیدشو بزنن )
3.تو بحث ترنول مالی تیمای باشگاهیم دولت سنگ نندازه و اصول حرفه ای رواج دنیارو تو ایرانم راه اندازی و پیاده کنن همون بحث حق بخش ...نکته اگه صدا سیما پول نداره میلیاردی هزینه کنه ی راهکار هست دولت مجوز بده ک سرمایه داران ک تمایل دارن بیان شبکه های خصوصی توی ایران راه اندازی کنن زیر نظر مستقیم دولت عیین تمام دنیا مطمعنم اونجوری میلیاردی فلان شبکه هزینه میکنه برا حق پخش بازی تیمای پر طرفدار
4..راه اندازی دانشگاه فوتبال ک اونم چند بخش چند رشته میتونه داشته باشه در خود
hesam
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
عمو جون هرچیزی میشنوی نیا بنویس همه‌ی زحمت نوشتن این متن طولانی رو قربانی بیسوادیت میکنی، نمیگن چه با کمالاته میگن چه بیسواده.
ترنول نیست turn over هست. محصوب هم نیست محسوب هست. آفرین
شاهین
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۵۷
علامت !!!! بیشمار نشان داد متن از کی بوده:))))
خودمان را از دار آویزان کنیم
لیگ را همین امروز تعطیل کنیم
۳۴ بازی دوستانه انجام بدیم
نهایتن با یک مساوی و دو باخت و یک گل زده و ۶ گل خورده از جام جهانی خداحافظی خواهیم کرد.

مارال
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴
تو دیگه چرا آخه ؟! تو که همه انتخابات و حمایتات عالی بودن ولی این یکی و داری اشتباه میری ها ؟! آخه چون که برانکو سرمربی پرسپولیس ما که نباید بگیم دیگه کی روش خوب نیست در حالی که اونا خیلیم با هم مشکل ندارن . شاهین ی کم در موردش فکر کنی میبینی اینطوری ها نیس ها !!
آنتی شومن
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۹
به شاهین
حالا نه اینکه قبل از کیروش و الان پرسپولیس و بقیه باشگاههای ما تو اسیا افتخار افرین بودن.یه جوری یقه جر میدین که از وقتی کیروش شده سرمربی ده تا جام باشگاهی پرسپولیس تو اسیا نشده یازده تا.یعنی ت. اینقدر از فوتبال سر در نمیاری که اخر و عاقبت لیگ یک کشور باید به جام جهانی وصل بشه.مثلا قطر که باشگاههاش از ایران سرتره حاضره به قمیت چند جام باشگاهی ولی به حام جهانی بره.صحبت شما مثل این میمونه که بگیم حالا که بولت قهرمان دوی سرعت هست دیگه بقیه ندوند.پس 32 تا تیم هم دیگه بیخیال بشن چون قراره مثلا برزیل یا المان قهرمان بشن.
بابک
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۵۶
الان یه عده میان میگن با همین بازیکنا رفتیم جام جهانی پس وحید امیری از اینیستا آماده تره
قبله عالم
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۱۱
شک ندارم این همه اراجیف سر هم کردن و مجیز گویی قلم دست کسی نیس جز آرتین ظهرابی.تا یادم نرفته همه به قبله عالم تعظیم کنید .
ویلی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۴۹
بیخود نیست میگن هر ملتی شبیه حاکمینشون میشن هرچی نظام مقدس عوامگرایی ، خشونت طلبی و نفرت پراکنی کرده متاسفانه نسل جدید کپی کردن و غرق توهم دشمنی و شعار شدن به پیر به پیغمبر ایران دوستی فقط به فحاشی به اعراب نیست شما موفقیت تیم ملی براتون مهم نیست که اعتماد به نفس بگیرید حداقل در یک مقطع کوتاه با افتخار بگید ایرانی هستید؟ چه کسی غیر کیروش میتونه تیمو جمع کنه؟ از خودتون بپرسید میراث تیم قلعه و دایی و قطبی برای کیروش چی بود نسل ناسازگار تنبل امثال خلعتبری ، کریمی ، رحمتی، عقیلی....واقعن ازون نسل غیر از سیدجلال و حاج صفی و تا حدودی خسرو چه کسی استاندارد کیروشو داشت؟ سال جام جهانی که سپاهان بازیکن نداد و مهدی شریفی و امید ابراهیمی خط خوردن واسه پر کردن 23 نفر بازیکن نداشت امثال آل نعمه و حدادی فرو با خودش برد برزیل!! از پولادی که همه یادشون رفته بود بهترین بازیو گرفت، اون زمان که همه رسانه ها و عوام احساساتی تو کف امثال پیام صادقیان بودن وحید امیری، وریا و پورعلی گنجیو که خیلیا اسمشونم نشنیده بودن دعوت کرد استرالیا بهشون بازی داد....ولی این نسل فرق میکنن دستچین شده و دست پرورده خود کیروشن مثل پسراش میمونن و غیر از کیروش از کسی اطاعت نمیکنن، موفقیت در یک تورنمنت بیش از ستاره به یک تیم منسجم و متحد و گرسنه نیاز داره وگرنه دوباره باندبازی و حواشی شروع میشه به خصوص این مجموعه بازیکن بدون کیروش راحت از هم میپاشه دوباره تو چشم هم نگاه میکنن و پاس نمیدن.....همه از تیم انتقاداتی داریم بنده دلم میخواد طارمی بابت محرومیتش از تیم خط بخوره شجاعی برگرده و کامیابی نیا حداقل چندبازی محک بخوره ولی درنهایت باید به کیروش اعتماد داشته باشیم خودش بیشترازهرکسی موفقیتشو میخواد و میدونه بازیای خوب جام جهانی و رسیدن به فینال جام ملتها بعد 43 سال دهن همه رو میبنده
پرسپولیس واقعی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۸
ویلی جان بخون تا آخرش بخون!

اگر یادداشتهای منو دنبال کرده باشی پرسپولیس ام ولی نه از نوع کامنتی اش و .....
اگر چیز خوبی به نظرم بیاد میگم حتی اگه از آبی ها باشه الیته کمتر راجع به استقلال حرف میزنم.

اما بعد
اینکه معدود طرفداران قرمز فکر میکنند کی روش دنیال ضربه زدن به سرخهاست از جمله لطیفه های سال میتونه باشه
اینکه پرسپولیس در لیگ چکار بکنه و مثلا اول بشه یا آخر ، هیچ کمکی به کی روش در مواجهه با مراکش و اسپانیا و پرتغال نمی کنه .
الان کی روش دندان دردی گرفته که نه تنها عاشقی که همه چیز حتی خانواده ی خود را چه بسا فراموش کرده
سالها تجربه مربی گری اش در آزمونی هیجان انگیز و حساس قرار گرفته و می تواند عمر مربی گری اش را با افتخار تمام کند ، البته افتخاری که همراه با نام گرامی ایران بدست می آید(خداکنه)

پرسپولیس خوبه و عالیه اما نسبت به خودش و استقلال هم داره خوب میشه ولی بازهم نسبت به خودش ؛
ولی همین دوتا تیم نسبت به دوتیم همسایه که بازیکناش از سوریه و امارات و ...بودند بدجوری قافیه را باخت که البته دلیلش صرفا حرفه ای گری اونها بود.
تیم ملی باید بیشتر از این دور هم جمع شود تا همان روحیه ی حرفه ای گری حداقل بطور موقت بدست آید.

بعض هواداران سرخ مارا مضحکه دیگران کردند با ترجیح پرسپولیس به تیم ملی و این حرف عجیب که کی روش روی پل صراط به این فکر میکنه تا با انگولکش برانکو را زمین بزنه.
البته ما مقصریم که نسلی را پرورش ندادیم که احترام و عزت همه ی ایران برایش مهم باشد نه عقط شخص یا هرچیز خاص دیگری
به شدت ما مقصریم.
مصی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۹
فقط یک کلام درجواب این اراجیفت میخام دنیا نباشه اگه زندگی من پرسپولیس عزیز نباشه حالا موزامبیکی که جای خودشو داره
درجواب پرسپولیسی واقعی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
یکی تو پرسپولیسی هستی یکیم حنیف عمران زاده
حمید
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
به ویلی:
حدسم اینه که ساکن ایران نیستی و واسه اینه که خیلی با فضای فوتبال ایران از نزدیک تماس نداری. متاسفانه مردم الان خیلی عصبین . نه فقط فوتبالیا. همه و همه. فوتبال و ورزشگاه و اینستاگرام و تلگرام آخرین سوپاپ ها برای تخلیه فشار روحی روانی ناشی از مشکلات مملکته. خیلی هم مردم مقصر نیستن. به قول شاعر
نبود بر سر آتش میسرم که نسوزم.
مردم رو گذاشتن رو آتیش خودت نتیجه شو می بینی.
پرسپولیس واقعی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
متن من خطاب به ویلی بود نه به شماها با این حال اگه ایران نباشه و غرور نداشته ی ملی ؛ نه قرمز و نه آبی و نه زرد وسفید ارزشی ندارند و دیگه اینکه
هرکسی پرسپولیس را به تیم ملی اش ترجیح میده حتما ایرانیه!
از اوضاع حال و روزمون معلومه که ایرانی ها همیشه خودشون را به مملکت ترجیح دادند.
اگه ملاک قرمز و آبی بودن فحش و تهمته ، من هیجکدومشون نیستم.
هر اسمی باشه یکی دیگه کپی می کنه.
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
چرا روت نمیشه بگی که استقلالی واقعی هستی؟
مصی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۹
نفاق یه چیزی بدتر ازدروغه تو که به نام پرسپولیسی واقعی کامنت میذاری وهمه حرفات به طرز موذیانه ای بر ضد پرسپولیسه دقیقا با تو هستم
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۲۹
اگر شما دونفر واقعا عاشق پرسپولیس هستید از این حرفها نمی زنید چون یک عاشق حال همه ی عاشقا را درک میکنه.
نمی فهمم منظورت از اینکه میگی روت نمیشه چیه!
اگر آبی بودم چه احتیاجی به مخفی کاری داشتم اونم اینجا که کسی کسی را نمی شناسه!
هرکسی عاشق تیمیه براشم فرقی نمی کنه کجای جدول باشه
مضحک اینه که شما دونفر فکر میکنید خیلی ازتون حساب برده میشه که هویتم را پنهان کرده ام.
روستازاده ای هستم که از بد حادثه به تهران پناه آوردم و با خانواده ای شریف از لرستان و خرم آباد وصلت کرده ام.
۵
نویسنده دوزاری
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۲
نه حرف های کارلوس کلاش برام مهمه نه این نویسنده دوزاری. مهم پرسپولیسه . میخوام صد سال سیاه تیم ملی نتیجه نگیره
آفرین
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۲
خوب یه چیزی بوده که بهت گفتن عوام دیگه

قشر پایین فکری یعنی کسیکه فقط دومتر جلوی خودشو میبینه
آنتی شومن
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
به ...دوزاری
پرسپولیس و برانکو پولشون رو دولت میده حالا میخواهید برای تیم ملی همین دولت و کشور شماها تصمیم گیری کنید.خیلی خنده داره.فقط پسر جان اینو بدون که اگه برانکو بخواد تو کار تیم ملی دخالت کنه همین بلزیکن های پرسپولیس کاری میکنن که برانکو بذاره بره.پس به اندازه گلیمتون پاتون رو دراز کنید.اگه پول دولتی نبود الان یکی مثل تو اینطور سنگ پرسپولیسی که رو لبه پرتگاه محرومیت بود به سینه نمیزد
Hasan
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۷
کیروش پا روی دم پرسپولیس نزاره هر کار دوست داره بکنه
آنتی شومن
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۹
پرسپولیس تیم دولتی هست و پول امثال برانکو هم از همین دولت تامین میشه.پس زیادی حرف مفت نزنید و برای تیم ملی دردسر درست نکنید که خاطر.جمع باشید که بازیکن های پرسپولیس خودشون برانکو رو کله پا میکنن.اخه میخواهید دوباره تو اسیا از باریکن حریف مرد سال بسازید که اینطور یقه جر میدید.
به آنتی شومن جعلی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۴
شر و ور چرا میگی . هوز نه نامه ای به دست باشگاه رسیده و نه چیزی . اگه جدی باشه به باشگاه هها نامه میزنن و برانکو هم منطقی هست (حد اقل از تو یکی شعورش بیشتره)و با توجه به شرایط تصمیم میگیره
مصی در جواب انتی شومن
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۲
اولا خنده داره این اسم مستعار رو واسه خودت انتخاب کردی چون این اسم مستعار رو مخالفین کیروش وکیروشی پور استفاده میکنن وهمین درک فوتبالیتو میرسونه ثانیا دوست عزیز طرفدار پرسپولیس اینقدر هوشیار وبا غیرت هست که بازیکنی بخاد خدای ناکرده غلط اضافی بکنه سریع بشونش سرجاش نمونشم بیرانونده ما رو با هوادارای بی..... تیم سوم پایتخت مقایسه نکن خود حضرت کیروش هم نتونست با هوادار پرسپولیس در بیوفته وخودشو پارسال از ترس حبس خونگی کرده بود بقیه که جای خودشونو دارن
آنتی شومن
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
در جواب مصی
شومن واقعی برانکو هست.بعدش هم جواب ندادید و فقط فحاشی کردید.نگفتین چرا باید تیمی که گوشت و پوستش از پول دولته چرا باید بیاد برا تیم ملی همین دولت تعیین تکلیف کنه.پرسپولیس اگه امثال تو هوادارشن که وای به احوالش
ميلاد
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
ما حتا لژيونرهامونم الان در سطح بازي با بارسلونا و مادريد نيستند. حال اينكه بازيكنهاي اكثر تيمهاي مقابل از همين تيمها ميان. هر سال در چمپيونزليگ بازي ميكنن عادت دارن هر ٣ يا چهار روز بازي كنن . حتي تيمهاي حرفهي از جنس كلن هم با اين ريتم بازي مشكل دارند . بازيكنهاي ليگ ايران كه جاي خود داره. همين اميري در بازي با ونزولا از دقيقه ٦٥ ديگه ناي راه رفتن نداشت. يا اميد ابراهيمي در بازي روسيه. سبك بازي تيم ملي تقير كرده و پرسينگ رو از جلوتر اغاز ميكنه. براي اين كار بايد بتونه در ٣؟بازي ٩٠ دقيقه پرسينگ كنه بدون اينكه خسته بشهو البته ريكاوري كنه بعد از بازي. ما هميشه در اين مشكل داشتيم. تيم ٩٨ در بازي سوم خالي كرد ٢٠٠٦ هم از دقيقه ٦٥ تبم دچار افت ميشد. اگر ميخايم خوب باشيم بايد اين مشكل رو برطرف كنيم. هيدينك ليگ كره رو تعطيل كرد و نتيجه گرفت . حالا ايشون نميگه ليگ رو تعطيل كنيد ميگه اون ٣٥ بازيكن رو براي ١تا ١،٥ رزو به ما بدين تا ريكاوري و تمرين ذهني رو با اونها انجام بدم. هر ايرادي به كروش وارد باشه تيم ملي هميشه از لحاظ ذهني و بدني خيلي خوب اماده بوده پس ميشه اطمينان كرد. بايد البته جلسه گزاشته بشه و با باشگاهها صحبت بشه. اينطور بهتره.
۹ ۱
مصی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
دوست عزیز کاری رو که ایشون میکنه تا بحال هیچ کجای دنیا انجام نشده وهیچ تضمینی تو مو فقیتش نیست به خصوص در مورد بازیکنایی که باید از شهرستان به تهران بیان وبرگردن کورکورانه یه چیزی رو چون حضرت امامزاده کیروش گفته تکرار نکن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر