فهرست
از ۷ تا ۷۰؛ سایه روشن های خط حمله پرسپولیس
از ۷ تا ۷۰؛ سایه روشن های خط حمله پرسپولیس

از ۷ تا ۷۰؛ سایه روشن های خط حمله پرسپولیس

آی اسپورت - لیگ برتر ایران پس از سپری شدن دو هفته، دوباره تعطیل شده و تیم ها مشغول تمرین کردن هستند. این بار نه مسائل امنیتی بلکه فیفادی سبب شده تا تیم های ایرانی دوباره به اردو بروند و برای ازسرگیری مسابقات آماده شوند. این در حالی است که در دو بازی ابتدایی، ضعف خطوط حمله در تیم های مدعی حسابی به چشم آمد.

در پرسپولیس علی علیپور و براندائو جونیور موفق به گلزنی نشدند. علیپور که آخرین گل خود در جریان بازی را حدود ۱۰۰ روز پیش مقابل سایپا به ثمر رساند، در بازی با پارس جنوبی و تراکتور صاحب موقعیت خاصی نشد اما خودش هم فروغ همیشگی را نداشت و از گلزنی ناکام ماند. دیگر مهاجم سرخ ها یعنی براندائو جونیور تنها ۸ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و او نیز نتوانست دروازه حریف را باز کند.

در دو بازی نخست از بین مهاجمان جوان تنها امیر روستایی فرصت بازی پیدا کرد. او برابر پارس جنوبی فیکس بود و در تبریز نیز به عنوان یار ذخیره وارد زمین شد اما سرمربی آرژانتینی قرمزها به او در پست وینگر راست میدان داد تا خیلی به دروازه حریف نزدیک نباشد و بیشتر وظایف گلسازی را روی شانه های خود احساس کند.

علاوه بر این سه بازیکن، کالدرون دو مهاجم دیگر را نیز در فهرست خود می‌بیند؛ مهدی عبدی و محمدامین اسدی. عبدی در تیم های پایه پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشت و اکنون در حال تجربه اندوزی از تمرین با بازیکنان بزرگسال است اما اسدی ماجرای دیگری دارد. او در دو فصل اخیر کم و بیش به کار گرفته شده اما هنوز نتوانسته نخستین گل خود را بزند و به نوعی ناامیدکننده ظاهر شده است.

با این حال بخش امیدوارکننده ماجرا برای پرسپولیسی ها این است که مهاجمان استقلال و تراکتور، دو مدعی رقیب هم فعلا گلی نزده اند. در تراکتور فورچونه و ساسان انصاری و در استقلال دیاباته و قائدی مهم ترین مهاجمان هستند و آن ها نیز تلاش خواهند کرد تا گلزنی را از هفته سوم آغاز کنند.

1
1

بهبود مصدومیت براندائو جونیور و پایان نقل و انتقالات اروپایی، اتفاق مهمی است که می تواند وضعیت خط حمله پرسپولیس را بهبود بخشد. همچنین حضور سه مهاجم جوان در تمرین، انگیزه مضاعفی به علیپور و براندائو می دهند؛ اما سرانجام این مهاجمان شماره ۷ و ۷۰ هستند که باید روزهای روشن خط حمله سرخ ها را آغاز کنند.

ورزش ۳

۱    
آی اسپورت
2019-09-05 14:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر