فهرست
آغاز تمرین سانسور؛ غیبت زنان در میدان سرخ
آغاز تمرین سانسور؛ غیبت زنان در میدان سرخ

آغاز تمرین سانسور؛ غیبت زنان در میدان سرخ

آی اسپورت - سانسورهای صدا و سیما زودتر از موعد آغاز شده و بینندگان تلویزیونی در همین یکی دو روز باقی مانده تا آغاز جام جهانی باید روی اعصاب خود کار کنند تا در هنگام پخش بازی‌ها زیاد عصبانی نشوند. در گزارش‌های زنده‌ای که در چند روز گذشته از از مسکو در صدا و سیما پخش شده، سعی شده تا کوچک‌ترین تصویری از زنان پخش نشود. این اتفاق بیشتر در برنامه فصل داغ فوتبال افتاده. در ارتباط‌های زنده ویدئویی جواد خیابانی با مجتبی پوربخش، دروبین کمتر به اطراف و گوشه و کنار میدان سرخ مسکو می‌چرخد و تا حد ممکن از حضور زنان در قاب تصویر جلوگیری می‌شود. حتی در یکی دو مورد وقتی به صورت کاملا اتفاقی، تصویر زنان حاضر در میدان سرخ از دوربین پوربخش پخش شد، ناظر پخش در استودیوی برنامه فصل داغ فوتبال، ارتباط را قطع کرد!

این اتفاقات نشان می‌دهد که برخلاف پیش‌بینی‌ها، باز هم در هنگام پخش بازی‌های جام جهانی باید منتظر سانسورهای زیادی باشیم. پیش از این گفته می‌شد به دلیل برگزاری مسابقات در کشور سردسیر روسیه و پوشش احتمالا مناسب مردم و علاقمندان به فوتبال، شاید این بار خبری از سانسورهای آنچنانی در پخش بازی‌ها نباشد و بینندگان با اعصابی راحت بازی‎ها را ببینند اما با اتفاقاتی که در برنامه فصل داغ فوتبال رخ داده مشخص است که از این خبرها نیست و همه چیز مثل سال‌های قبل و ادوار پیشین جام جهانی است. از همین حالا می‌توان منتظر قطع ناگهانی تصاویر در هنگام از جریان افتادن بازی‌ها و پخش صحنه‌های آهسته و احتمالا بی‌ربط در مسابقات جام جهانی روسیه باشیم. به نظر می‌رسد تمرینات فشرده سانسورچی‌های صدا و سیما برای رسیدن به آمادگی کامل تا هنگام آغاز مسابقات جام جهانی از چند روز گذشته آغاز شده است.

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-06-13 17:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
رضا
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
دقیقا همینطوره کافیه روسری نداشته باشن خانوما کلا بازیو زهر مار می کنن واسمون .
۸
امین
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
تا ماهواره هست مگه ادم بلانسبت احمق بشینه این نره خر خیابانی ببینه.یا از ایران فوتبال بببینه
مارال
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
کاراشون دیگه حال آدم و بهم میزنه !
تُرُبچه
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۶
تمرین سانسور از میدان ولیعصر خودمان و با رونمایی از دیوارنگارۀ "یک ملت، یک ضربان... البته بدون حضور زنان" آغاز شده بود گرامی!
کامران
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۹
بدبختی ملت تمومی مداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر