فهرست
تیم اول رنکینگ به دنبال بازی تدارکاتی
تیم اول رنکینگ به دنبال بازی تدارکاتی

تیم اول رنکینگ به دنبال بازی تدارکاتی

آی اسپورت - سایت «clubworldranking» جدیدترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال را اعلام کرد که پرسپولیس با ۳۵۷۷ امتیاز در رده ۱۸۰ دنیا و اول ایران قرار گرفت. ۶ تیم برتر ایران در رده‌بندی به این ترتیب هستند:

۱-پرسپولیس(۱۸۰ دنیا)، ۲- ذوب‌آهن(۲۵۷ دنیا)، ۳-استقلال(۲۹۶ دنیا)، ۴-سپاهان(۵۲۹ دنیا)، ۵-شهرخودرو(۵۴۴ دنیا) و ۶-تراکتور(۵۶۷ دنیا). بارسلونا، پالمیراس، ریورپلاته، منچسترسیتی، لیورپول، رئال‌مادرید، اتلتیکو پارانائنزه، بوکاجونیورز و اتلتیکومادرید هم ده تیم برتر جهان هستند. خبر دیگر از پرسپولیس که در اردوی آماده‌سازی ترکیه به سر می‌برد این است که قرار بود این تیم عصر جمعه از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی به مصاف یک تیم ترکیه‌ای برود اما با توجه به اینکه این تیم دیرتر از زمان مقرر در زمین مسابقه حاضر شد، کالدرون تصمیم گرفت بازی را لغو کند. این دومین دیدار تدارکاتی پرسپولیس در اردوی ترکیه بود که لغو شد.

پیش از این یکی دیگر از بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس به دلیل شرایط جوی لغو شده بود تا بازیکنان مجبور شوند در هر دو نوبت در قالب دو تیم به مصاف هم بروند. سایت باشگاه پرسپولیس درخصوص لغو دومین بازی نوشت: «در شرایطی که تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵ در زمین محل برگزاری بازی دوستانه حضور یافته بود و قرار بود بازی تدارکاتی از ساعت ۱۵:۳۰ برگزار شود، تیم حریف تدارکاتی با تاخیر بسیار زیاد در محل مسابقه حاضر شد اما سرمربی سرخ‌پوشان به جهت حفظ بزرگی تیم پرسپولیس و تاخیر در ورود تیم میهمان، این بازی را لغو و سرخ‌پوشان را دعوت به یک بازی درون تیمی کرد.

۱    
آی اسپورت
2019-07-20 09:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر