فهرست
چرا جلال حسینی در اهواز عصبانی بود؟
چرا جلال حسینی در اهواز عصبانی بود؟

چرا جلال حسینی در اهواز عصبانی بود؟

آی اسپورت - کاپیتان باتجربه پرسپولیس که در نیم‌فصل اول یکی از بهترین بازیکنان این تیم و لیگ برتر بود و در بازی با پدیده هم نمایش فوق‌العاده‌ای ارائه داد، در بازی با فولاد بسیار عصبی به نظر می‌رسید و همین مساله در کیفیت بازی‌اش هم تاثیر منفی گذاشت. سیدجلال حسینی با اینکه یک بار دروازه پرسپولیس را نجات داد، چند اشتباه هم مرتکب شد تا فولاد به گل برسد. در حالی که پرسپولیس تا حدود دقیقه 20 برتری نسبی به حریفش داشت و با وجود وزش باد شدید علیه این تیم جریان مسابقه آرام بود، فولاد برای لحظاتی با چند ضربه ایستگاهی خطرساز شد و در نهایت به گل هم رسید.

اولین بار در دقیقه 19 بود که وقتی سیدجلال پاس بیرانوند را دریافت کرد، با پرس مهاجمان فولاد بدون اینکه بخواهد توپ را به سمت خط طولی ببرد و با بازی مستقیم به میانه میدان برگرداند به شکل عجیبی توپ را به بیرون زد. عجیب اینکه او بعد از این حرکت سر مهدی شیری فریاد زد و با  کلمه«دفاع» از  او خواست جمع‌تر بازی کند. در حالی که خودش هم می‌توانست عملکرد بهتری در دفع این توپ داشته باشد.

دو دقیقه بعد با بازی مستقیم فولادی‌ها سیدجلال در محوطه جریمه پرسپولیس روی سر پریرا سر زد اما به جای دفع توپ به کناره‌ها، توپ را خیلی راحت به بیرون فرستاد و یک کرنر به حریف داد. دقیقه 23 بعد از پرس سنگین فولادی‌ها در گوشه زمین پرسپولیس، سروش با پاس عرضی تیم را از زیر پرس درآورد اما سیدجلال به جای اینکه توپ را به مرکز زمین بفرستد، به شکلی عجیب آن را به سمت سکوها فرستاد و یک اوت تقدیم فولاد کرد.

چند ثانیه بعد البته سیدجلال با تکلی دیدنی و بموقع اشتباهش را جبران کرد و جلوی گل شدن ضربه پریرا را گرفت  اما همان توپ به گوشه 18 قدم پرسپولیس رفت و با خطای شیری روی پریرا فشار روی دروازه پرسپولیس حفظ شد. هر چند برخورد شیری با پریرا به زعم بسیاری اصلا خطا نبوده اما حاصل این ارسال ایستگاهی، ضربه سر عجولانه علیپور بود که پشت سرش نوراللهی را ندید و یک کرنر بادآورده تقدیم حریف کرد. همین کرنر پایه‌گذار گل اول فولاد شد. ارسال بیت‌سعید با خروج و دفع اشتباه بیرانوند توام شد. دفعه اول ضربه فولادی‌ها با پای نوراللهی دفع شد اما در برگشت زبیدی دروازه پرسپولیس را باز کرد. در واقع سلسله‌ای از اشتباهات منجر به دریافت این گل شد اما از سیدجلال حسینی بعید بود که اینقدر بهم ریخته و عصبی بازی کند و چنین اشتباهاتی را مرتکب شود.

به نظر می‌رسد اتفاقات قبل از بازی روی کاپیتان بیشتر از دیگر بازیکنان تاثیر گذاشته بود. هر چند از سوی دیگر به نظر می‌رسد سیدجلال از همبازیانش توقع بیشتری دارد و  این دفع توپ‌های عجیبش را هم می‌توان به همین مساله ارتباط داد. او بعد از بازی پدیده که با پیروزی پرسپولیس همراه بود، مصاحبه عجیبی انجام داد و گفت نباید برخی بازیکنان را بزرگ کرد که مشخص نیست منظورش با تازه‌واردها بوده یا بقیه‌ی بازیکنان.

به هر حال سیدجلال حسینی که طی سه فصل اخیر بهترین مدافع لیگ برتر و هر فصل یکی از سه بازیکن برتر پرسپولیس بوده، باید نسبت به بازیکنان جوان و کم‌تجربه‌تر سعه‌صدر بیشتری داشته باشد تا در شرایطی مثل آنچه در اهواز برای پرسپولیس اتفاق افتاد، تیم را جمع و جور کند نه اینکه اوضاع را سخت‌تر کند.

  ۷  
آی اسپورت
2019-02-14 15:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
گوزن نر
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
چون شاخ من داشت فشار بهش میاورد.
۶ ۲
کیسه چرک
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
ای جان گوزی جون باز نظر داد. تو خودت نیمتونی کلا تکون بخوری خخخخ
............
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
خاک بر سرت کنم بیشعور! البته درکتون میکنم چهارساله پرسپولیس بهتون فشار آورده که به مغزتون رسیده و کلا قاطی کردید!!
دلالویچ
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
بخاطر خوی وحشیگریش..فراموش کردیدایشون درطویله لنگ حضور دارند
۵ ۲
کیسه چرک
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
بیشتر گوزی بیشتر کامنت بذار
دلال موزامبیکی
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
وحشی باباته کیسه کش! باز پرسپولیس برد و شما رم کردید؟؟ برو تو طویله ات فعلا!
احسان تاجی
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
سید بلال دوپینگی نعره میکشه که داورا به نفعشون بگیرن!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر