فهرست
ناراحتی سائلام؛ کاش در تبریز بازی می‌کردیم
ناراحتی سائلام؛ کاش در تبریز بازی می‌کردیم

ناراحتی سائلام؛ کاش در تبریز بازی می‌کردیم

آی اسپورت – تراکتورسازی ایران برای برگزاری نخستین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی عربستان به مسقط عمان سفر کرده است. ارتوئرول سائلام سرمربی ترکیه‌ای تراکتورسازی اولین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند. او از این بابت خوشحال اما از میزبانی در کشور ثالث ناراحت است. حرف‌های او را بخوانید:

می‌خواهیم خوب شروع کنیم

این سفر برای ما سفر مهمی است. ما با حضور در این رقابت‌ها، هم لذت بازی در لیگ قهرمانان آسیا و هم مسئولیت پذیری ناشی از این رقابت‌ها را تجربه می‌کنیم. به خاطر همین مساله می‌خواهیم یک آغاز خوب در این تورنمنت مهم داشته باشیم. ما می‌دانیم که رقبای قوی‌ای داریم ولی ما هم تیم خوبی هستیم. ما در سه مسابقه اولمان در لیگ برتر بدون این که باختی داشته باشیم هفت امتیاز کسب کردیم و در شرایط روحی خوبی قرار داریم. ان‌شاءالله روز دوشنبه بازیکنان ما جنگندگی‌ای که لایق آن هستند را به نمایش بگذارند و با یک بازی و نتیجه خوب این مسابقات را با پیروزی آغاز کنیم.

این ورزش است نه سیاست

البته که برای صحبت درباره این موضوع حرفی برای گفتن دارم چون یک آدم ورزشی هستم. ما ورزش می‌کنیم و ورزش در دنیا یک معنی دیگری دارد. ورزش دوستی، صلح، برابری و برادری است و وسیله‌ای برای جمع کردن انسان‌ها است. به همین دلیل این که بخواهند سیاست یا هر مساله غیرمربوط به ورزش را به آن ربط دهند، مخالفش هستم. به خاطر همین می‌گویم که ای کاش می‌توانستیم این مسابقه را در تبریز مقابل هواداران خودمان انجام بدهیم. در بازی برگشت هم به عربستان می‌رفتیم و بازی می‌کردیم، با این مساله مشکلی نداشتیم. من نمی‌دانم با چه طرز تفکری این تصمیمات گرفته شده اما به نوبه خودم می‌گویم از این تصمیمات ناراحت هستم.

 

 

۷ ۱۱  
آی اسپورت
2018-02-11 11:42:00
نظر دهید

۱۱ نظر
جعفر
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
لطفا یکی آقای سائلام رو توجیه کنه و بهش بگه که ترکها عربها رو براداران و به روایتی پدران خودشون میدونن و هیچ مشکلی باهاشون ندارن. اگرم بهشون ببازن ترکها خیلی خوشحال میشن
علی تراکتوری
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۵
کدوم ترک عرب رو پدر خودش میدونه !!
نمیدونم منظورت از ترک چیه!! ولی هیچ ترک آذربایجانی از باخت تراکتور خوشحال نمیشه حالا این باخت به هر کسی بشه!!
حمزه
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
شاید منظور جعفرجان ترکیه هست!!
فرزاد تراختوری
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
تا جایی که من میدونم عربها پدر شماها هستن نه ترکها
Ashkanred
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
از تورک ا غلیظ بپرس که سنگ عرب ها رو به سینه می زنه. ولی نمی دونم چرا الان لال مونی گرفته
۴
اصغر
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹
یه پیشنهاد برای هوادارهای تراکتور که میرن ورزشگاه و میخوان شعار خلیج عربی بدن تا عربها رو خوشحال کنن. بهشون ببازین تا خوشحالترشون کنین
۷ ۲
پارس متوهم
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۰۶
.... خوریش به شما نیومده عجیجم
اصغر
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
پس .... خوریش به شما اومده ترک جان
۵
سوشاتاجی
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۲۳
حساب چند نوجوان یا بزرگتر که در ورزشگاه های سراسر فوش و هتاکی ما به هر دلیل شعارهای آنچنانی میدن با کلیت مردم آذری زبان کشورم جداست هرچند گاه‍ی این شعارهای نابجا درپاسخ ب توهین هایی است که ب آنها شده ولی ب هرحال دوطرف حرکت زشتی انجام داده اند .من نه سیاسی ام نه کاری ب حکومت دارم ولی ایرانی ام ناراحت می شوم از اینجور مباحث .تمام اقوام قابل احترام و دوست داشتنی اند و باعث افتخار.بیایید ب هم احترام بگذاریم کنارهم باشیم نه مقابل هم و همدیگر را دوست بداریم .از جوگیر شدن و اتهام و توهین بپرهیزیم و یک کل واحد باشیم یک ایران قشنگ .
۴ ۲
کاجی
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
شما اگه ادب و احترام سرت میشه بفهم ما تورکیم و نه آذری یا پارسی دری
۶
تورک
يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
عرب و فارس برای ما فرقی نداره
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر