فهرست
گزارش ویژه؛ جملات دردسرساز کالدرون
گزارش ویژه؛ جملات دردسرساز کالدرون

گزارش ویژه؛ جملات دردسرساز کالدرون

آی اسپورت - گابریل کالدرون در حاشیه تمرین دیروز پرسپولیس مقابل خبرنگاران ایستاد و حرف‌هایی را بر زبان آورد که تا حدودی فضای این تیم را تحت تاثیر قرارداد. صحبت‌هایی که باشگاه هنوز موضعی درخصوص آنها نگرفته ولی به‌نظر می‌آید ناراحتی مدیرعامل سرخ‌ها را در بر داشته است.مدیرعامل پرسپولیس از زمان اعلام محرومیت سرمربی تیمش اقدامات لازم را برای حمایت از کالدرون آغاز و با مصاحبه‌های مختلف سعی کرد تا به‌نوعی فشار را از روی سرمربی تیمش برداشته و توپ را به زمین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بیندازد. درست در زمانی که مدیرعامل سرخ‌ها به‌دنبال بخشش محرومیت کالدرون بود، این مربی حرف‌هایی را علیه باشگاه درباره مشکلات مالی باشگاه، امکانات تمرین و بحث حقوق خودش مطرح کرد که باعث تعجب انصاری‌فرد شده است.بعد از این مصاحبه، مدیرعامل پرسپولیس روزه سکوت در پیش گرفت و مصاحبه‌هایش با رسانه‌ها را قطع کرد تا این شک و شبهه به‌وجود بیاید که او از کالدرون دلخور است و احساس می‌کند که زحماتش در این تیم توسط سرمربی تیمش نادیده گرفته شده است.

ماجرای قلب شکسته بشار

بشار رسن که برای اردوی قبلی تیم‌ملی کشورش در عراق به‌سر می‌برد یک استوری را در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن قلب‌های شکسته قرار داشت. آن روزها خیلی‌ها این قلب‌های شکسته را به عدم پرداخت مطالبات این بازیکن عراقی مرتبط دانستند، ولی حالا اطرافیان این بازیکن خبر می‌دهند این قلب‌ها ربطی به باشگاه پرسپولیس نداشته و ظاهرا بشار رسن از سرمربی خودش گلایه دارد.موضوع از این قرار است که کالدرون در مصاحبه‌هایش بارها به این موضوع تاکید داشته که پرسپولیس برخلاف سایر تیم‌ها بازیکن خارجی ندارد و این حرف کالدرون باعث دلخوری رسن ملی‌پوش شده است. او بر این باور است اگر بازیکن مدنظر کالدرون نبود، چرا بعد از انتخاب این مربی برای پرسپولیس، قراردادش تمدید شده است؟!

دشمن‌تراشی، هر روز بیشتر از دیروز

به‌نظر می‌آید اگر شرایط بستن تیم پیش از شروع فصل به‌طور کامل دست سرمربی سرخ‌ها بود حالا خیلی از بازیکنان که محبوب هواداران هم هستند در این تیم جایی نداشتند. او از ابتدای فصل تا امروز که هفته دهم هم به پایان رسیده با چند بازیکن سر ناسازگاری گذاشته که البته با واکنشی از سوی بازیکنان مواجه نشده است. سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و شجاع خلیل‌زاده بازیکنانی هستند که به طریقه‌های مختلف با کالدرون دچار چلنج شده‌اند و این نگرانی برای هواداران و باشگاه وجود دارد که هر لحظه این اختلافات علنی شود و حاشیه، پرسپولیس را در بر بگیرد.

جونیور را چه‌کسی پسندید؟

کالدرون که از نداشتن مهاجم و بازیکن خارجی حرف می‌زند هیچ‌وقت گردن نگرفت که جونیور را او پسند کرده است. حالا چه این بازیکن گزینه اول سرمربی آرژانتینی بوده، چه گزینه آخرش! در هر صورت این بازیکن از لحاظ فنی مورد تایید کالدرون بوده و اگر او فکر می‌کرده توانایی فنی جونیور بالا نیست، چرا اصلا نامش را از لیست نفرات منتخبش برای خط حمله پرسپولیس خارج نکرده است؟

سرمربی منتخب هیات‌مدیره از کسی خط می‌گیرد؟

خیلی از اتفاقات و رفتارهای کالدرون با توافقات او همخوانی ندارد. به‌طور مثال او برای دریافت طلبش تا ماه دسامبر به مدیران تیمش وقت داده بود و مصاحبه تازه او و اولتیماتوم دوباره به باشگاه کمی عجیب است. این اتفاقات باز هم اختلافات هیات‌مدیره پیش از انتخاب انصاری‌فرد را در ذهن تداعی می‌کند. زمانی که یکی، دو عضو هیات‌مدیره برای گرفتن صندلی ایرج عرب فشارهایی را وارد می‌کردند که البته درنهایت هم به توفیقی دست پیدا نکردند و مدیرعامل جدید سرخ‌ها از خارج مجموعه انتخاب شد. حالا این سوال مطرح شده که کالدرون این روزها از کسی برای انجام این مصاحبه‌ها خط می‌گیرد؟

 

فرهیختگان 

۱    
آی اسپورت
2019-11-12 11:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر