فهرست
برنامه چلسی؛ حفظ هازارد با قرارداد جدید
برنامه چلسی؛ حفظ هازارد با قرارداد جدید

برنامه چلسی؛ حفظ هازارد با قرارداد جدید

آی اسپورت - مصاحبه اخیر ادن هازارد بار دیگر چلسی را به تکاپو انداخته تا برای حفظ ستاره بلژیکی خود تلاش کند. هازارد که پیش‌تر هم مورد توجه رئال مادرید قرار داشت، در مصاحبه اخیر خود گفته بود:

«رئال مادرید بهترین تیم دنیا است. نمی‌خواهم دروغ بگویم. از کودکی رویای پوشیدن پیراهن این تیم را داشتم. باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. دوست ندارم هر روز راجع به این مسئله حرف بزنم اما به زودی با باشگاه درباره آینده‌ام مذاکره خواهیم کرد. هر کسی رویایی دارد و دوست دارد که آن به حقیقت بپیوندد.  بارها گفتم که اگر در چلسی بمانم باز هم خوشحال خواهم شد. تصمیم گیری درباره آینده سخت است. گاهی روزها تصمیم به ترک چلسی می‌گیریم و گاهی اوقات هم تصمیم می‌گیریم اینجا بمانم. می‌خواهم بهترین تصمیم برای خودم و همچنین چلسی را بگیرم چون این باشگاه به من کمک زیادی کرده است. نمی‌خواهم قول بی ارزش به هواداران چلسی بدهم. باید ببینیم چه می‌شود. »

حالا طبق اعلام اسکای انگلیس، سران باشگاه چلسی در تلاش هستند تا او را راضی به ماندن در استمفوردبریج کنند و در عین حال قرارداد او را که تا سال ۲۰۲۰ اعتبار دارد، تمدید کنند. چلسی فصل قبل هم برای تمدید قرارداد هازارد مذاکراتی را صورت داد که به نتیجه‌ای نرسید. اما او در این فصل تحت نظر ساری بهترین دوران فوتبالی خود را سپری می‌کند و به همین دلیل چلسی اصلاً دوست ندارد تحت این شرایط، این بازیکن آماده را از دست دهد. هازارد تا به اینجای فصل هشت گل برای آبی‌های لندن زده است.

 

90tv

۲    
آی اسپورت
2018-10-10 09:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر