فهرست
دیسلایک روز؛ هر تیم خورستانی، ۴ مربی!
دیسلایک روز؛ هر تیم خورستانی، ۴ مربی!

دیسلایک روز؛ هر تیم خورستانی، ۴ مربی!

آی اسپورت - نفت مسجدسلیمان در رده چهاردهم جدول قرار دارد و اگر در بازی مستقیم با سپیدرود نتیجه نگیرد به جای تیم شمالی دومین گزینه سقوط خواهد شد و صنعت نفت هم همراه پارس جنوبی رکورددار تساوی است و در رده چهاردهم جدول قرار دارد. این سه تیم خوزستانی در حالی که ۵ هفته به پایان بازی‌ها باقی مانده مجموعاً ۱۲ مربی داشته‌اند؛ یعنی هر تیم به طور میانگین ۴ مربی. نتیجه این همه تغییرات همان‌طور که گفته شد سقوط استقلال خوزستان است و اینکه نفت مسجدسلیمان هم نزدیک به منطقه خطر است و یک‌بار دیگر دچار لغزش شود، ممکن است جای خود را به سپیدرود بدهد.

سؤال مهم اینجاست تیمی، چون استقلال خوزستان که سقوطش به دسته پایین‌تر تقریباً حتمی شده، چرا دست به تغییر کادر فنی می‌زند و این تغییر چه آورده‌ای می‌تواند برای تیم داشته باشد؟ آیا این جابه‌جایی به خاطر فشار‌های بیرونی است و یا به خاطر منافع افرادی است که نان خود را در جابه‌جایی می‌بینند؟

فوتبال خوزستان در حالی دستخوش این تغییرات شده که سال‌های سال در زمینه ثبات در کادر فنی حرف اول را می‌زد، اما همان‌طور که اشاره شد این فصل رکورددار تغییر مربی است. فولاد که در حال حاضر تیم ششم جدول به حساب می‌آید این فصل کم تغییر نداشته، افشین قطبی چهارمین مربی این تیم در فصل جاری محسوب می‌شود. آیا نمی‌شد باشگاه فولاد در ابتدای فصل دست به جذب افشین قطبی می‌زد؟ آیا نمی‌شود در ابتدای فصل و پیش از جذب مربی کمی روی این مسئله زوم شد و فکر کرد و عواقب تصمیمات را پیش‌بینی کرد؟ چرا، همه این کار‌ها را می‌توان انجام داد، اما متأسفانه باشگاه‌های ما ابتدای فصل مطالعه‌ای روی این زمینه ندارند و اصلاً زحمت این کار را به خود نمی‌دهند و به روز و فراخور شرایط تصمیم می‌گیرند!

واقعاً همه مشکلات تیم نفت مسجدسلیمان از کادر فنی است؟ یعنی هم عبدا... ویسی مربی بدی است و هم علیرضا مرزبان؟ و آیا مشکلات مالی باشگاه هیچ نقشی در نتایج ضعیف این تیم نداشته است؟ امروز در برکناری مربی دست تیم‌های عربی را از پشت بسته‌ایم! در حالی که مشکلات بیشتر باشگاه‌های ما از جای دیگری است. اگر باشگاه نفت مسجدسلیمان به همه تعهدات خود پاینبد می‌بود و همه نفرات مد نظر کادر فنی را به خدمت می‌گرفت، طبیعتاً به خاطر این نتایج می‌توانست دست به تغییر در کادر فنی خود بزند، اما اکنون قربانی کردن مربیان، پوشاندن ضعف‌های مدیریت باشگاه است. نه فقط تیم‌های خوزستانی، خیلی از تیم‌های ما با تغییر مربی می‌خواهند این پیام را به فوتبال بدهند که مشکلات از کادر فنی نشأت می‌گیرد در حالی که واقعیت چیز دیگری است.

خبر ورزشی

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-04-16 00:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۴۲
استقلال خوزستان تا فصل قبل کلا از ابتدا دوتا سرمربی داشته،تو این فصل شیش تا؟؟؟؟اقا تیم بندازید و خلاص،نفت مسجدسلیمانم موقعی که دیدن از لحاظ فوتبالی نمیشه موند و از تیم سپید رود با نادر خطر دارن عقب میوفتن فیوز خطر آوردن فاتحه این فوتبال باید خود و اگه اخر فصل هردوی این مربی ها توانستن تیمشون نگه دارن اصلا تعجب نکنید،مدیونید اگه فکرکنید مسایل غیر فوتبالی دخیل باشه...
۱
فرهاد
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۱۹
علت اینه که 4 سهمیه برای خوزستان زیاد بود افزایش کمیت مساوی است با کاهش کیفیت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر