فهرست
پرسپولیس ۱۱۴میلیون نداد تا ۳میلیارد بدهکار شود!
پرسپولیس ۱۱۴میلیون نداد تا ۳میلیارد بدهکار شود!

پرسپولیس ۱۱۴میلیون نداد تا ۳میلیارد بدهکار شود!

آی‌اسپورت- علی دایی به تازگی و در مصاحبه با خبرورزشی مدعی شد: «با دست‌خط خودم نوشتم و به وکیلم امضا دادم که اگر پرسپولیسی‌ها مالیات مرا طبق قرارداد بپردازند آن‌گاه طلب خودم را خواهم بخشید.»

در همین راستا تحقیق کرده و متوجه شدیم علی دایی از دوران سرمربیگری در پرسپولیس زمان مدیریت محمد رویانیان بدهی مالیاتی 114 میلیون تومانی داشته است. شهریار چند مرتبه‌ای هم با مدیران کنونی پرسپولیس تماس گرفت بلکه این بدهی مالیاتی پرداخت شود اما چنین اتفاقی نیفتاد. با توجه به مشغله کاری و ضرورت سفر خارجی علی دایی او مجبور شد این مالیات 114 میلیون تومانی را از جیب شخصی خود پرداخت کند. با این وجود دایی در چند نوبت از طریق وکیل خود به پرسپولیسی‌ها پیغام داد حاضر است طلب خود را ببخشد به شرطی که این مبلغ 114 میلیون تومان به حسابش واریز شود. جالب آن که مسئولان پرسپولیس بی‌توجه به پیغام‌های علی دایی کار خود را پیش برده و حاضر نشدند چنین پولی را به سرمربی سابق سرخپوشان پرداخت کنند. همین بی‌تفاوتی دلخوری شدید علی دایی را به همراه داشت تا به کمیته انضباطی شکایت کرده و خواهان دریافت  مطالبات خود از دوران حضور در پرسپولیس طبق قرارداد موجود شود. گفته می‌شود طلب علی دایی از پرسپولیس رقمی حدود 3 میلیارد تومان است.

باشگاه پرسپولیس 114 میلیون تومان را نپرداخت تا امروز به جای آن با طلبکاری میلیاردی روبه‌رو شود!

۳۸۳ ۸  
آی اسپورت
2017-11-15 01:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
باشگاه حکومتی-مافیایی پیروزی
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۲۳
اشکال نداره خب وزارت ورزش این وسط چکاره هستش؟؟ اصلا وزارت ورزش واسه این تاسیس شده که بدهی های باشگاه سوگلی حکومت یعنی پیروزی رو پرداخت کنه واسه این تاسیس شده که کثافت کاریهای این باشگاه درپیتو جمع کنه و ایضا وزیرش بیاد به فدراسیون نامه بزنه که بگید داوراتون هوای پیروزی رو داشته باشن و واسه این تاسیس شده که در نهایت در راستای اهداف کثیف این باشگاه همراهیش کنه
امید از تفت
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۰۶
موقعی که علی دایی از پرسپولیس اخراج شد، پول دو فصل از قراردادش را که حدود 5میلیارد تومن میشه، از سیاسی گرفت و تسویه کرد. حالا بعداً مالیاتش را باشگاه نداده، آیا او حق داره عقده گشایی کنه و بخاطر 100 میلیون قرارداد سال سومش را که سه میلیارد تومن بوده، درخواست کنه!!؟ دایی موجود منفور و عقده ای است. این پولها هم خوردن نداره. حالا ببینید. دایی روز به روز بجای پیشرفت داره پسرفت میکنه.
ویلی
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۴۵
مشغله کاری و ضرورت سفر خارجی منظور لند زدن سالیانه بابت گرین کارت شیطان بزرگه دیگه!! همونجا که رییس جمهورشو با اون لحن چیپش مسخره میکرد و یه مشت خودکار به دست مجیزگو هر هر میخندیدن....محض رضای خدا و ظاهرسازیم شده نمیره یه کلاس مربیگری و ارتقای سطح دلمون خوش بشه مربی میلیاردی که هرسالم تیم داره غیر گیر دادن به داور و کولی بازی کاری ازش برمیاد
ارش
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۵۷
اینم از دیگر شاهکارای اقای طاهری ...
جالبه ایشون درباره ی هیچ کدام از دسته گلایی که به اب دادند حاضر به پاسخگویی به مردم نیستن.
همون بهتر که بره.
امین
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۰۳
حالا بعضیا دوباره بیان از طاهری حمایت کنن...
خاطره بازی با الهلال
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۱۰
کی بود؟ کی گفت عمر خریبین؟ هان؟ کی گفت چیپ؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
آرمان
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
علیپور بود که با یه پنالتی خوشگل فرستادت بیمارستان..
ههههههههههههههههههه
۴
ارش
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
الان بیمارستانی؟؟؟
شکافای دربی خوب شد ؟؟؟
خیلی فشار نیار به خودت .
زخمات خوب نمبشه.
خخخخخخخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر