فهرست
رکوردشکنی تنیسور ۲۱ ساله یونانی با قهرمانی
رکوردشکنی تنیسور ۲۱ ساله یونانی با قهرمانی

رکوردشکنی تنیسور ۲۱ ساله یونانی با قهرمانی

آی‌اسپورت- استفانوس سیتسیپاس یونانی توانست با برتری برابر دومنیک تیم فاتح تورنمت ATP لندن شود. استفانوس سیتسیپاس یونانی توانست با برتری برابر دومنیک تیم فاتح تورنمت ATP لندن شود. در دیدار نهایی تور ATP لندن استفانوس سیتسیپاس یونانی توانست با برتری مقابل دومنیک تیم فاتح این رقابت‌ها و برنده جایزه ۲ میلیون پوندی این رقابت‌ها شود.این تنیسور ۲۱ ساله یونانی جوان‌ترین فاتح این رقابت‌ها از سال ۲۰۰۱ هم محسوب می‌شود.

تیم در این دیدار ست نخست را ۷-۶ به سود خود خاتمه داد ولی در دو ست بعدی سیتسیپاس بر بازی مسلط شد و توانست با نتایج ۶-۲ و ۷-۶ برنده این دیدار و فاتح این دوره از رقابت‌ها شود. سیتسیپاس بعد از قهرمانی در این رقابت‌ها گفت: خیلی خوشحالم به هدفم رسیدم. صادقانه باید بگویم دلیل بازی خیلی خوبم را در ست دوم نمی‌دانم. خیلی خوب بازی را در دست گرفتم و کاملا بر مسابقه مسلط شدم. خیلی استرس داشتم و خوشبختانه توانستم به هدفم برسم و قهرمان شوم.

بزرگانی چون نواک جوکویچ، رافائل نادال و راجر فدرر همگی در این رقابت‌ها ناکام بودند تا سیتسیپاس و دومنیک تیم به دیدار نهایی برسند و بزرگان تنیس در دیدار نهایی غایب باشند.

     
آی اسپورت
2019-11-18 11:01:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر