فهرست
سوال روز؛ مقصد بعدی سروش کجاست؟
سوال روز؛ مقصد بعدی سروش کجاست؟

سوال روز؛ مقصد بعدی سروش کجاست؟

آی اسپورت – با قرار گرفتن نام سروش رفیعی در لیست باشگاه پرسپولیس، او ظرف امروز و فردا از این تیم جدا خواهد شد تا فصل آینده را در تیم دیگری بگذراند. البته تنها ساعاتی بعد از اعلام کنار گذاشته شدن رفیعی توسط گابریل کالدرون، شایعه ارائه پیشنهادی تازه به رفیعی شنیده شد. گفته می‌شد باشگاه فولاد خوزستان که رفیعی در دو مقطع در آن بازی کرده خواهان جذب او شده است اما امروز مسئولان این باشگاه این شایعه را تکذیب کردند. آنها تمام سهمیه‌های لیگ برتری را خرج کرده‌اند و اگر قصد جذب رفیعی را داشته باشند باید نام یکی از بازیکنان جدید لیگ برتری خود را از لیست خارج کنند. به همین دلیل پیوستن او به فولاد به نظر منتفی می‌رسد. از سویی شایعه علاقه سپاهان به جذب او هم به گوش می‌رسید اما امروز مسعود تابش مدیرعامل این باشگاه در مصاحبه‌ای مدعی شد که نام او در فهرست خرید این تیم نیست.

حالا یک شایعه جدی‌تر و پررنگ‌تر از دیگر شایعات مطرح شده و آن احتمال بازگشت سروش به تراکتورسازی است. گفته می‌شود با توجه به این که اشکان دژاگه هنوز به تبریز برنگشته و ممکن است سرانجام از تراکتور جدا شود، سروش رفیعی جایگزین او خواهد بود و مسئولان این باشگاه به این گزینه فکر کرده‌اند! البته یک شایعه بامزه دیگر هم وجود دارد که نباید آن را زیاد جدی گرفت. می‌گویند استقلال که به دنبال پر کردن جای خالی آیاندا پاتوسی است به جذب سروش رفیعی علاقه دارد و اگر استراماچونی اوکی بدهد مذاکره با او آغاز خواهد شد.

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-07-17 23:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مهدی
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۱۲
ترکتور اذربایجان ایشون رو نمی خواد .بهتره بره نساجی مازندران بازی کنه ترکتور اذربایجان جای اینطور بازیکن ها نیست .
حامد
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۱۵
حتی پیشنهادش چندش اوره، سروش جایی در باشگاه تراکتور نداره.
ضمنا تراکتور سازی نه، درستش تراکتور آذربایجان
۹
کنت
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۰۳:۳۴
این ترتریهارو ببین,اخه الاغها ببینین سروش اصلا تیم شمارو ادم حساب میکنه,اشکان هم یه فصل اومد فهمید شما چه گوههایی هستین دمشو گذاشت رو کولشو رفت.این سروش تف در کونتون هم نمیندازه.از خود راضیهای احمق.
۵
فرهاد
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۰۳
سپاهان به این عوضی نیازی ندارد مدیران سپاهان جرات ندارند با او مذاکره کنند ههمه هواداران سپاهان مخالف او هستند کلل بازیکنی از پرسپولیس نباید به سپاهان بیاید این که جای خود دارد فحاش بی غیرت
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر