فهرست
هاشم به فروزان پیوست؛ بعضی‌ها کم‌کاری کردند
هاشم به فروزان پیوست؛ بعضی‌ها کم‌کاری کردند

هاشم به فروزان پیوست؛ بعضی‌ها کم‌کاری کردند

آی اسپورت – چند روز پس از ادعای محسن فروزان مبنی بر کمکاری تعدادی از بازیکنان استقلال در زمان آخرین حضور امیر قلعه‌نویی در این تیم، حالا هاشم بیک‌زاده هم به نوعی آن حرف‌ها را تایید می‌کند.  او در گفتگو با تسنیم و در پاسخ به سوالی درباره شائبه کم‌کاری همبازیانش گفت: «من هم اعتقاد دارم چنین چیزی بوده و برخی‌ها کم کاری کردند. تیم خوبی آن سال داشتیم که برخی‌‌ها نخواستند نتیجه بگیرد. به موقع در مورد این مسائل صحبت خواهم کرد.»

تایید ادعای محسن فروزان توسط بیک‎زاده کمی عجیب به نظر می‌رسد زیرا خود بیک‌زاده یکی از کسانی است که در مظان اتهام کمکاری قرار داشت. او به همراه آندو تیموریان، خسرو حیدری و امیرحسین صادقی بازیکنان ملی‌پوش استقلال بودند که بیشتر در خدمت تیم ملی بودند و در فصل آخر حضور قلعه‌نویی در این تیم نتوانستند کمک زیادی به ژنرال کنند و قلعه‌نویی بارها در مصاحبه‌هایش از آنها گلایه کرد. ضمن اینکه بیک‌زاده در آخرین بازی فصل استقلال مقابل پرسپولیس هم به دلیل بیماری گوارشی در ترکیب اصلی قرار نگرفت و همین باعث دلخوری شدید قلعه‌نویی از او شد. البته بیک‌زاده بعدها به خواست قلعه‌نویی به تراکتورسازی پیوست تا مشخص شود که دیگر کدورتی میان این دو نفر نیست اما به هر حال شائبه کم‌کاری در استقلال درباره هاشم بیک‌زاده هم وجود داشت.

۹۳ ۱  
آی اسپورت
2017-10-22 14:13:00
نظر دهید

۱ نظر
محسن
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۰
کم کاری بود.اما به خوبی یادم هست که این حضرات،از جمله همین آقا استراحت و درمان و ریکاوریش در استقلال بود و بازی و درخشش در تیم ملی!!! بقیه متهمین هم همین طور بودند. مصداق این ضرب المثل بودند که:فلان مرغ،دانه را اینجا میخوره اما تخمش را خانه همسایه میزاره! بعضا در حد تیم ملی هم نبودند و قلعه بارها به دعوت شدنشان شک و اعتراض داشت. خدا را شکر بعد از ان فصل،هم تیم ملی را از دست دادند و هم روز خوش در فوتبال ندیدند. هنوز به ان دفاع کثافت فکر میکنم که بعد قرارداد بستن و اتمام زمان نقل و انتقالات به زبان امد که مصدومیت شدید داشته و دارد!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر