فهرست
به بهانه اخراج تبریزی؛ همه اخراج‌های بچه‌گانه لیگ
به بهانه اخراج تبریزی؛ همه اخراج‌های بچه‌گانه لیگ

به بهانه اخراج تبریزی؛ همه اخراج‌های بچه‌گانه لیگ

آی اسپورت – اخراج مرتضی تبریزی نقطه عطف بازی دیروز تیم‌های تراکتورسازی و ذوب‎آهن بود. او در حالی که تیمش با یک گل از میهمان تبریزی خود پیش بود، با یک اشتباه بچه‌گانه ذوب‌آهن را ده نفره کرد. هرچند شاید اخراج او کمی سخت‌گیرانه به نظر می‌رسید اما نتیجه درگیری او با ایرانپوریان، ده نفره شدن ذوب‌آهن و رقم خوردن پایانی تراژیک برای این تیم بود و همه اعتقاد داشتند مقصر اصلی حذف شاگردان مجتبی حسینی رفتار بچه‌گانه تبریزی بود. البته این اولین نمونه از اتفاقات این چنینی نبود و در نیم‌فصل اول لیگ شانزدهم چند بار بازیکنان با اشتباهات ناشیانه و اخراج‌های بی‌مورد مسبب ناکامی تیم خود شدند که مهم‌ترین آنهارا مرور می‌کنیم.

 

اخراج انصاری
اخراج انصاری

محمد انصاری(پیکان-پرسپولیس)

مدافع جوان پرسپولیس در دقیقه 65 بازی به عمد توپ را با دست لمس کرد تا موقعیت گلزنی برای پیکان ایجاد نشود. او کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد تا پرسپولیس از خیر کسب 3 امتیاز بگذرد و به یک امتیاز بازی قناعت کند. یک امتیازی که اگر خوش‎شانسی پرسپولیسی‌ها نبود در دقیقه 90 به صفر امتیاز تبدیل می‌شد اما عاشوری دروازه خالی پرسپولیس را کج دید و توپ را به تیر دروازه کوبید تا اخراج انصاری بیشتر از این برای پرسپولیس گران تمام نشود.  

 

اخراج عنایتی
اخراج عنایتی

غلامرضا عنایتی (استقلال-صبا)

پیرمرد خستگی‌ناپذیر فوتبال ایران، با اشتباه ناشیانه‌ای که از او بعید بود در فاصله‌ای کوتاه دو بار کارت زرد گرفت تا صبا خیلی زود از جبران گل خورده مقابل استقلال ناامید شود. خطای او روی محسن کریمی که منجر به دریافت کارت زرد دوم شد واقعا ضرورتی نداشت و جهت حرکت کریمی به سمت دروازه نبود اما عنایتی اشتباه بزرگی کرد تا صبا در نیمه اول ده نفره شود و در نهایت پس از اخراج دیوسالار دومین گل را هم بخورد.

 

اخراج پاکدل
اخراج پاکدل

حامد پاکدل(ماشین سازی-تراکتورسازی)

هافبک تکنیکی ماشین‌سازی که دو هفته پیش از این بازی هم با حرکتی کودکانه در مقابل گسترش فولاد اخراج شده بود، این بار هم در همان نیمه اول با دریافت کارت قرمز مستقیم، تیمش را ده نفره کرد. ماشین‌سازی تا این لحظه 1-0 از تراکتورسازی عقب بود و به دنبال جبران گل خورده بود اما این اتفاق باعث شد تا شاگردان خطیبی دیگر نتوانند فشار لازم را روی دروازه حریف بیاورند و در نهایت با دریافت یک گل دیگر 2-0 مغلوب شدند.

 

اخراج قدیمی پور
اخراج قدیمی پور

مرتضی قدیمی‌پور(سیاه جامگان-پیکان)

دروازه‌بان جوان و بی‌تجربه سیاه‌جامگان که جانشین محمد ناصری مصدوم شده بود، دو کارت زرد پیاپی گرفت. اولی به دلیل وقت‌کشی و دومی به خاطر خروج بی‌مورد از محوطه جریمه و لمس توپ با دست! بعد از اخراج قدیمی‌پور، سیاه‌جامگان دروازه‌بان دیگری نداشت و محمدرضا خانزاده دستکش به دست کرد و روی اولین ضربه گل خورد تا سیاه‌جامگان در دقیقه 95 مغلوب پیکان شود.

 

اخراج کاخا
اخراج کاخا

کاخا کاکاشویلی(پرسپولیس-ماشین سازی)

هافبک گرجستانی ماشین‌سازی که جزو معدود بازیکنان خوب این تیم بود، در مقابل پرسپولیس خیلی راحت دو کارت زرد گرفت. کارت زرد دوم او به دلیل اعتراض بی‌موردش به تصمیم داور بود. با اخراج او حملات ماشین‌سازی که یک پنالتی را هم از دست داد، فروکش کرد و این تیم در بهترین نمایشش در نیم‌فصل اول، مغلوب پرسپولیس شد.

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-01-01 18:55:00
نظر دهید

۳ نظر
اکبرمعراجی
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
پیوند قلعه نویی مافیا با تبریزی مبارک...بیچاره فوتبال پاک...خدایا این قلعه نویی رابخاطرپاکی ها محو کن تا این فوتبال نفس راحتی بکشد...همه متوجه شدن تبریزی درروزبازی ذوب آهن با تراکتورسازی چطوربازی میکردتا اخراج شود...فیلم های هندی یادش بخیر....
۲
---
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۶
مطمئن هستید پیرمرد خستگی ناپذیر واسه خودشیرینی جلوی تیم سابق اخراج نشد؟! اون که کاملا تابلو بود...
۵
سلام
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۳
اقای اکبر معراجی ، به این راحتی با یه حرف مفت تهمت میزنی، بیچاره تبریزی که داشت اشک میریخت، اقا مهمترین اصل فوتبال حرفه ای کنترل اعصابه، حتما کرار هم با حسینی زدو بند داره، شما خودت شاید تو یه بحث ساده از کوره در بری چه برسد به اینکه یکی بزنه محکم تو قوز پات مطمئنا برخورد فیزیکی میکنی، تو اون شرایط باید باشی بعد نظر بدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر