فهرست
توافق بیرو و پرسپولیس؛ فسخ با ۶۰۰هزاردلار
توافق بیرو و پرسپولیس؛ فسخ با ۶۰۰هزاردلار

توافق بیرو و پرسپولیس؛ فسخ با ۶۰۰هزاردلار

آی اسپورت - پس از این که علیرضا بیرانوند به دلیل مخالفت باشگاه پرسپولیس نتوانست از این باشگاه جدا شود و به پیشنهادات اروپایی خود جواب مثبت بدهد، در نهایت با مذاکراتی که میان او و باشگاه پرسپولیس انجام شد طرفین توافق کردند تا در نیم‌فصل نخست، بیرانوند در جمع سرخپوشان بماند و در نیم‌فصل - احتمالا پس از جام ملت‌های آسیا - در ازای پرداخت ۶۰۰ هزار دلار، بازیکن آزاد شود. با این حساب دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران در نیم فصل با پرداخت این رقم می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد با باشگاه‌هایی که خواهانش هستند، مذاکره کند.

ایسنا

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-07-21 15:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ميلاد
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۴
اگر خبر صحت داشته باشه. بايد گفت باشگاه پرسپوليس با وجود داشتن مشكلات مالي شديد مثل همه باشگاههاي ايراني نه حرفهي هست و نه اقتصادي. دست كم ٢ ميليون دلار و يا يورو مبلغ خريد بيرانوند هست و حالا باشگاه اين رو از دست داده. شايد بيرانوند فردا مصدوم شد و مشتري نداشت. كار عقلاني چيز ديگريست.
۳
فرهاد
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
به هر حال توافق نسبتا خوبیه . از طرفی بازیکن وقتی قراره بازی کنه بایستی با تمام وجود برای تیمش بازی کنه و تیم هم فعلا در این اوضاع آشفته بیشتر خالی نمی شد . باز هم برای هر دو که با توافق این کار انجام شد مناسبترین راه بود .
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر