فهرست
اتفاق عجیب؛ گرو رکورد خودش را می‌شکند!
اتفاق عجیب؛ گرو رکورد خودش را می‌شکند!

اتفاق عجیب؛ گرو رکورد خودش را می‌شکند!

آی اسپورت – الحاجی گرو در دیدار اول استقلال در جام حذفی که سه‌شنبه هفته گذشته انجام شد ۵۷ دقیقه برای تیمش به میدان رفت ولی باز هم نه تنها گلی به ثمر نرساند بلکه در ادامه روند بدش در این هفته‌هایی که برای استقلال به زمین رفته بود حتی یک توپ درون چهارچوب هم نداشت. استقلال که از داشتن این بازیکن به کل ناامید شده در دیدار دوم به جای او از ابتدا قائدی را به زمین فرستاد و البته فقط ۲۹ دقیقه زمان لازم بود تا این بازیکن جواب اعتماد شفر را بدهد. نکته عجیب در مورد الحاجی گرو این بود که مهاجم نیجریه‌ای توانست رکورد قبلی اش در گل نزدن را جابه‌جا کند. او که تا امروز ۴ ماه و ۱۸ روز است گلی در هیچ مسابقه رسمی به ثمر نرسانده، تا یک روز پیش از بازی با سایپا (۲۶ مهرماه جاری) رکورد خود را جابه‌جا می‌کند، چون استقلال هیچ بازی رسمی در این حد فاصل ندارد.

الحاجی گرو پیش از این، رکورد «۴ ماه و ۲۳ روز» گل نزدن را داشته است! نزدیک به ۵ ماه! او سال پیش و در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه در ترکیب تیم اوسترسوندس در مصاف با اتلتیک بیلبائو در چارچوب مسابقات یورولیگ (لیگ اروپا) یک گل سه امتیازی زد. سامان قدوس هم ۹۰ دقیقه در آن بازی در میدان حضور داشت. او قبل از آن گل در خردادماه به تیم گایس گل زده بود، یک گل سه امتیازی ولی پس از آن گلی نزد تا مهرماه سال گذشته!

گرو که تا حدود دو هفته پیش از پیوستن به استقلال در لیگ سوئد بازی می‌کرد آخرین بار که موفق به باز کردن دروازه یک تیم در مسابقه‌ای رسمی شد در دیدار با تیم «سی ریوس» برای تیمش به میدان رفت. اوسترسوندس در آن مسابقه ۵ بر ۲ برنده زمین را ترک کرد و الحاجی گرو در دقیقه ۲۸ بازی اولین گل تیمش را به ثمر رساند. سامان قدوس در آن دیدار در لیست ۱۸ نفره تیمش جای نداشت، چون در اردوی تیم ملی کشورمان برای حضور در جام جهانی بود. گرو از آن تاریخ تا بازی بعدی استقلال با سایپا ۴ ماه و ۲۵ روز دوران گل نزدن خود را به رکوردی جدید مبدل می‌کند. از این مسابقه به بعد، هر یک روزی که گرو گلی برای استقلال به ثمر نرساند در رکورد عدم موفقیتش در گل نزدن ثبت و به روز‌های قبل اضافه می‌شود!

 

خبر ورزشی 

  ۳  
آی اسپورت
2018-10-12 12:08:00
نظر دهید

۳ نظر
2 تا جام جعلی لنگ
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
گرو فوق العاده تو لیگ فیزیکی ایران که برپایه درگیری فیزیکی و پرتاب اوت و کرنر هست با این فیزیکش به درد میخوره تا حالا موقعیتی هافبک ها براش نساخته اند که گل بزنه به مرور تو تیم جا میافته
۵
كسري
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
بازيكني هست كه انتخاب اول شفر بود و خود شفر اوردش .
۳
.
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
مهم اون پولیه که گرفته و حق دلالی شفر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر