فهرست
اعتراض شدید برانکو: داور استقلالی!
اعتراض شدید برانکو: داور استقلالی!

اعتراض شدید برانکو: داور استقلالی!

* در دقیقه 15 بازی علی علیپور در محوطه جریمه صبای قم سرنگون شد و در این لحظه هواداران با اعتراض به داور اعتقاد داشتند که باید اعلام پنالتی می‌کرد.

* داور در اواسط نیمه اول در یکی دو صحنه به سود صبایی‌ها اعلام خطا کرد که همین مسئله باعث اعتراض شدید برانکو شد. داور چهارم در این لحظه به برانکو تذکر جدی داد، اما او با عصبانیت دستش را به سمت داور پرتاب کرده و با دلخوری به سمت نیمکتش رفت. 

* در دقیقه 32 بازی علی علیپور توسط حنیف عمران‌زاده سرنگون شد و داور تشخیص داد که این خطا پشت محوطه جریمه رخ داده است، اما هواداران چنین اعتقادی نداشتند و به تصمیم قاضی میدان اعتراض کردند، چرا که آنها بار دیگر به خطای پنالتی اعتقاد داشتند.

* علی علیپور که بعد از اعتراض به داور از او کارت زرد گرفت با دو دست به سرش کوبید تا حسرت غیبت در بازی آینده تیمش مقابل تراکتورسازی را بخورد.

* عکس‌العمل‌های برانکو در کنار زمین دیدنی بود و او در مقابل تصمیمات داور و موقعیت‌هایی که مهاجمان تیمش از دست می‌دادند مدام در حالی که دستانش را در جیب خود کرده بود پایش را به زمین می‌کوبید. 

* در دقیقه 45 بازی وحید امیری پس از دریبل سه بازیکن صبای قم توسط یکی از بازیکنان این تیم سرنگون شد، اما داور اعتقادی به خطا نداشت. در همین لحظه هواداران پرسپولیس  داور را با شعار «داور استقلالی» مورد اعتراض قرار دادند.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-01-28 17:48:00
نظر دهید

۲ نظر
علی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۴
تیتر مریض است
ناصر
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۹
یه گل و یه پنالتی درست صبا رو نگرفتن یه پناللتی مفت و مجانی براشون گرفته هنوز نتونسته جناب برانکو رو راضی کنه. عجب دورانیه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر