فهرست
شوخی روز: پیشنهاد خارجی برای لک و حسن‌‎زاده؟
شوخی روز: پیشنهاد خارجی برای لک و حسن‌‎زاده؟

شوخی روز: پیشنهاد خارجی برای لک و حسن‌‎زاده؟

آی اسپورت – این روزها و در آشفته بازار نقل و انتقالات نیم‌فصل، تعداد بازیکنانی که مدعی داشتن پیشنهاد خارجی هستند رو به افزایش است. البته طبیعی است که بازیکنانی مثل سروش رفیعی، محمد انصاری و مهدی طارمی از داشتن پیشنهادهای خارجی حرف بزنند. عملکرد آنها در یکی دو سال اخیر آنقدر خوب بوده که از کشورهای دیگر پیشنهاد بازی داشته باشند اما در این میان وقتی بازیکنانی مثل مسعود حسن‌زاده و حامد لک هم مدعی داشتن پیشنهاد خارجی می‌شوند، باید تعجب کرد.

حسن‌زاده در نیم‌‎فصل اول برای سایپا فقط یک گل زد و عملکرد او به قدری بد بود که صدای حسین فرکی هم در آمد و سرمربی نارنجی‌پوشان در پایان یکی از بازی‌های تیمش به صراحت اعلام کرد که حسن‌زاده انتظارات او را برآورده نکرد. او فصل قبل هم برای ذوب‌آهن فقط 6 گل زد. جالب است که با همین عملکرد او مدعی است که از چند تیم لیگ برتری و یک تیم خارجی پیشنهاد دارد.

حامد لک دروازه‌بان صبا هم امروز اعلام کرد که از کشور سوئد پیشنهادی دارد! دروازه او و مدافعان تیمش در نیم‌فصل اول 21 بار باز شد و فقط ماشین‌سازی بود که بیشتر از صبا گل خورد. ضمن اینکه لک در 15 بازی فقط 3 کلین‌شیت ثبت کرده است. او فصل گذشته هم در تراکتورسازی عملکرد خوبی نداشت و بسیاری از هواداران این تیم، اشتباهات پرشمار او را، به خصوص در بازی آخر مقابل نفت عامل از دست رفتن قهرمانی تیم‌شان می‌دانند. اما با وجود چنین کارنامه‌ای، لک مدعی است که از سوئد پیشنهاد دارد و مسئولان تیم صبا با پاسخ ندادن به تماس‌های او، باعث از دست رفتن این پیشنهاد خواهند شد!

البته در فوتبالی که اتفاقات عجیب و غریب در آن کم نمی‌افتد، مطرح شدن این ادعاها خیلی هم عجیب نیست. فقط باید منتظر ماند و دید که سرنوشت این پیشنهادها چه خواهد شد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2016-12-28 16:07:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
حسن زاده نگفت کجا،لیگ میانمار و نپال و کامبوج هم خارج حساب میشه٬ضمن اینکه لک نگفت لیگ برتر سوئد ،ممکن لیگ دسته پایین تر باشه مثل سوشا که رفت نروژ
۳
السا
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۳
خب خارج داریم تا خارج! هر بازیکن لیگ برتری می تونه تو تیمای درجه چند اروپایی بازی کنه. مشکل شما اینه که فکر می کنید هر خارجی از ایران بهتره!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر