فهرست
فریم جنجالی: پنالتی تراکتور باید تکرار می‌شد؟
فریم جنجالی: پنالتی تراکتور باید تکرار می‌شد؟

فریم جنجالی: پنالتی تراکتور باید تکرار می‌شد؟

آی اسپورت - واکنش خوب اسلامی و مهار پنالتی محمد ابراهیمی، بهترین شانس تراکتورسازی برای پیروزی در دربی تبریز را هم از این تیم گرفت. پنالتی ابراهیمی، زاویه چندانی نداشت و به راحتی توسط دروازه‌بان ماشین‌سازی مهار شد.

در همان صحنه اصلی، به نظر می‌رسید اسلامی قبل از زدن ضربه جلو آمده است. تصویر لحظه زدن ضربه، نشان می‌دهد هر دو پای او حداقل یک قدم از خط جلوتر هستند. با این وجود، داور بازی که سوت‌های پرحاشیه‌ای در این مسابقه زده بود ترجیح داد دستور به تکرار پنالتی ندهد.

به نظر شما، پنالتی تراکتورسازی باید تکرار می‌شد؟ اسلامی بیش از حد جلو آمده یا داور، با ادامه بازی تصمیم درستی گرفت؟

۶ ۱۱  
آی اسپورت
2017-01-27 18:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
بهرام
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۷
تراختور کبیر باستانی... :)))))
۸ ۲
سید مظفر
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
به عنوان یه استقلالی مسئله ای که قطعی هست 95% داوران رنگی اند طرفداران پولدار هم مطمئنا راحت کارت به کارت می کنند الان طرفداران پیروزی هم میتونند راحت منکر بشوند و بگویند داوران سالم اند در حالیکه فاسدترین داوران دنیا را داریم تنها راهش اینه که داوران موظف بشوند گرایش رنگی شون را رسما اعلام کنند الان داور بازی امروز از دو حالت خارج نیست یا استقلالیه یا قرمز اگر اثبات بشه استقلالیه طبعا انگیزه ای نداشته علیه تراکتور بگیره اما اگر قرمز بوده باشه قطعا تمام وقایع عمدی بوده
shahab.ir
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۲
خخخخخخ
۳
علی
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
بیرون اومده ولی کم، در حدی بیرون نیومده که بخواد تکرار بشه
۶
masoud
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
مگه پنالتی بود
سایت شما چرا اینقدر دستپاچه شده
اشکال نداره تراکتوریا امسال هم مثل اون سال جشن نائب قهرمانی میگیرن
اینا ک عادت دارن
شایان
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
برای کی تکرار دادن توو این دو سه ساله که الان بخوان اینو تکرار بدن؟
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
قلعه نوعی: انصاف نیست ما زودتر از ذوب آهن بازی کنیم. ذوب آهن اصلی ترین رقیب ما برای کسب سهمیه است و باید بازیهای ما همزمان باشد.
۹
سهیلا
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
باید تکرار میشد.....اخراج کیانی درست نبود چرا که او خطا نکرد...منتظر اعتراف عابدینی مبنی بر لابی پرسپولیسیها باشید....
۶
این چرتپولیسیا باز ریختن این جا
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
کارشناس بازی درمیارن گم شین بابا کل فدراسیون دربست میخواد قهرمانتون کنه چرا اون وقت که به نفعتون میشه لال میشین بیشرفا هنوز کاپیتانتون محروم نشده ولی کاپیتان ما رو محروم کردن هوادارای فاشیستتون تو بازی هر چی از دهنشون درمیومد به تراختور گفتن محرومتون نکردن اما ما رو کردن بیشرفا عابدینی از فدراسیون میاد میگه چرتپولیسو قهرمان می کنیم اما ما هم خدایی داریم با این کثافت کاریا به هیچ جا نمیرسین
۶
علی
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
در سرمای تبریز،این آتش توهم است که تراکتوری ها را گرم میکند....
نامه زدن برای بخشش محرومیت کیانی! و چه هدفی دارن؟؟؟ دو هدف: 1) تحت فشار جو سازی های اخیرشون به نتیجه رسیده و اتفاق عجیبی مثل پس گرفتن دو کارت زرد (دو تا زرد پشت هم گرفته کدومشو حذف کنن؟؟!!) اتفاق بیفته یا 2) این نامه شون به نتیجه ای نرسیه (که کاملا محتمل و منطقیه) و این رو هم دست مایه ای بکنن که بگن دیدین ما رو نبخشیدن؟! دیگه چندتا نشونه میخواین که همه طرف پرسپولیس هستن؟! . به جای رفتار های چرک، اگر اندکی در این چند هفته روی فوتبال متمکز بود این تیم و مدیر روباه ش، انقد وضعش خراب نمیشد که به هر ریسمان پوسیده ای چند بزنه خارج از مستطیل سبز!
۳ ۱
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۲
واقعیت غیراز این نیست.داوریها در ایران دست دوتا جبهست.اولین و قویترین اصفهانیا.دوم ابیهای تهران.هرتیمی که رقیب اینها بشه سعی می کنند با داوری از دور خارجش کنن.هرکدوم که پول بیشتری خرج کنه بیشتر استفاده میکنه.ولی بعضی وقتا از دستشون در میره.پرسپولیس بخاطر هوادارای زیادی که داره اعتراض میکنه و چندوقتی قضیه خنثی میشه ولی تیمای دیگه همچین قدرتی ندارن.بعضی وقتا کسایی مثل دایی پیدا میشن که بخاطر رابطهای قوی که دارن از بازی خبردار میشن و در لحظات حساس بازی رو بهم میزنن مثل قضیه قهرمانی.ضرب المثل دیگی که برای من نجوشه پیش میاد.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر