فهرست
اتفاق روز: بخشش کیانی با دخالت نماینده مجلس
اتفاق روز: بخشش کیانی با دخالت نماینده مجلس

اتفاق روز: بخشش کیانی با دخالت نماینده مجلس

آی‌اسپورت- محرومیت مهدی کیانی، منصفانه یا غیرمنصفانه مساله فوتبالی بوده است اما حالا با دخالت‌های غیرفوتبالی بخشیده شده است. فارس بعد از بازی سپاهان و تراکتورسازی امروز، که کیانی به دلیل محرومیت آن را از دست داد از احمد علی‌رضا بیگی، نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی نقل کرده که این محرومیت بخشیده شده است.

نماینده تبریز حتی دلیل بخشیده شدن کیانی را دخالت خودش در این مساله و بازخواست رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرده است. او به فارس گفته: « قبلا هم پیگیر لغو محرومیت کیانی بودم، اما زلزله غرب کشور سبب شد که این حادثه تلخ در راس امور قرار گیرد و امروز باخبر شدم که محرومیت کیانی پابرجا بوده و بلافاصله آقای تاج زنگ زده و در این وی را بازخواست کردم. در کمترین زمان ممکن آقای تاج به همراه آقای آجرلو در مجلس حضور یافته و در مورد آخرین وضعیت پرونده مهدی کیانی به من توضیحاتی را دادند و نتیجه گفت‌و‌گوی من با وی بخشش باقیمانده محرومیت کیانی بود و وی می‌تواند از بازی بعدی تیمش را همراهی کند. امیدوارم تیم تراکتورسازی با بازگشت مهدی کیانی در مسیر موفقیت قرار گیرد و بتواند همانند گذشته نماینده شایسته ای برای فوتبال تبریز در مسابقات آسیایی و کشوری باشد.»

اگرچه محرومیت کیانی برای یک ماه از همان ابتدا با توجه به سابقه خوبی که بازیکن تراکتورسازی داشت چندان هم عادلانه به نظر نمی‌رسید اما بخشیده شدن آن از طریق غیرفوتبالی و با دخالت یک نماینده مجلس با روح فوتبال سازگار نیست. 

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-11-20 17:43:00
نظر دهید

۳ نظر
رضا
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
خو شما بی جا كردی دخالت می كنی تو ورزش احمق حداقل نمی گفتی فیفا محروم نكنه.
۶
یوسف
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۳۶
وقتی فوتبال اینقدر بی در و پیکره که به خاطر یه عکس و یه نقل قول یکی رو محروم میکنن نماینده هم میاد دخالت میکنه. رسانه ها شاکین چون یه رقیب براشون پیدا شده که میتونه رای ها رو تغییر بده!
a
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۴۰
بالاخره با درایت اصفهانی بازی جلو اصفهانیا رو نبود که تیم رو گل کوچیک کنن حالا راحت می تونن ببخشن!! ننگ بر اصفهانیای کثیف، جام کثیف بس نبود هنوز دارن ادامه میدن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر