فهرست
قدوس: فرهنگ ایرانی را یاد می‌گیرم
قدوس: فرهنگ ایرانی را یاد می‌گیرم

قدوس: فرهنگ ایرانی را یاد می‌گیرم

آی اسپورت- روزنامه آفتون‌ بلاد سوئد، معتقد است که سامان قدوس سال نسبتا موفقی را پشت سر گذاشته است. تیم باشگاهی‌اش یعنی اوسترساندس رتبه پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر سوئد را کسب کرد. در قالب بازیکن هم عنوان برترین مهاجم سال فوتبال سوئد را به دست آورد. در بازی دوستانه ایران و پاناما هم که با برتری ۲ بر یک ایران پایان یافت اولین گل ملی‌ خود را به ثمر رساند. سامان درباره موفقیت های امسالش به این روزنامه می گوید: «بازیکنان بسیاری شرایطی همانند من دارند که باید از بین 2 تیم ملی یکی را انتخاب کنند. در حال یادگیری فرهنگ ایرانی هستم. این‌که چه کار باید کنم و چه کاری نباید انجام دهم.» قدوس مثال جالبی می زند و فرهنگ را اینگونه تعریف می کند: «برای مثال شما باید احترام زیادی به کاپیتان بگذارید و او تصمیم‌گیرنده است. نباید قبل از کاپیتان غذا بخورید یا میز را زودتر از او ترک کنید و بسیاری از موارد دیگر.»

سامان که در تیم اوسترساندس عضو است در رابطه با تغییر احتمالی تیمش در فصل نقل‌وانتقالات زمستانیمی گوید: «ما یک پروژه فوق‌العاده‌ای داریم که اگر به نتیجه برسد از ماندن در تیم اوسترساندس خوشحال خواهم بود. از زندگی و بازی در اوسترساندس بسیار راضی هستم. اتفاق بسیار خوبی است. شهر، باشگاه و مردم را دوست دارم و همه چیز عالی است. تنها مشکل فقط سرما است و حتی به این مسئله نیز خو گرفته‌ام. این مسئله را وقتی با تیم ملی ایران در هلند بودم گفتم. تمام اعضای تیم ملی فوتبال ایران با کاپشن و کلاه رفتند اما من فقط یک ژاکت کلاه‌دار داشتم که خوشم هم نمی‌آمد اما هوا به طرز خاصی سرد بود.»

۱ ۶  
آی اسپورت
2017-11-23 20:11:00
نظر دهید

۶ نظر
کوهیار
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
حالا اگه خالیفسور سر مربی ایران بود میگف5ت به این نیازی نداریم و جای کی بازی کنه ... بعد دوران کاملی ها و میرزاپورها و بداوی ها و ربیع خارها شروع میشد
ع ع ب
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
نه تورو خدا ...فرهنگ ایرانی یاد گرفتن نداره ، به درد ادب از که آموختی می خوره !!! آدم فرهنگ سوئدی رو ول می کنه میاد فرهنگ ایرانی یاد بگیره ؟؟!!! به خودت ظلم نکن سامان جان
۶ ۲
مارال
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۰
ینی واقعا تو فرهنگ خودتم قبول نداری ؟! چه بی اصالت !! فرهنگ ایرانی مایه افتخاره بی لیاقت
ع ع ب
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۴
معلومه که این فرهنگ منحط و فاسد رو قبول ندارم ، اگه تو این فرهنگ رو قبول داری حتما یکی هستی مثل بقیه آدمهای بی فرهنگی که وضع جامعه رو به این روز انداختن !!! اگه تو اصالت رو شارلاتان بازی که به عنوان فرهنگ تو جامعه رواج می دونی بابت این همه اصالتت بهت تبریک می گم !!!!!!!!!!
۲
علی زارع
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
با اینا شروع کن:
دروغ
دورویی
۳
ميلاد
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۰
." این‌که چه کار باید کنم و چه کاری نباید انجام دهم " فكر كنم منظورش بيشتراينه كه يكدفعه كاري نكنه يا چيزي نگه كه براش يا خوانوادش مشكل ساز بشه. ايران المان كه نيست . و هر لحظه هر اتفاقي ممكنه رخ بده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر