فهرست
دکه آنلاین: ما دوتامون داداشیم
دکه آنلاین: ما دوتامون داداشیم

دکه آنلاین: ما دوتامون داداشیم

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از مهدی طارمی و گادوین منشا در کنار یکدیگر از تیتر اتحاد سرخ استفاده کرده و نوشته که این دو بازیکن به شایعات پایان دادند. مسلمان در حمایت از طارمی گفته پرسپولیسی ها مثل کوه پشت سر او می ایستند. منصوریان هم بعد از باخت به سایپا مدعی شده که استقلال چند هفته مانده به پایان لیگ قهرمان می شود.

 

خبر ورزشی 28 مرداد
خبر ورزشی 28 مرداد

طارمی و منشا عکس روی جلد روزنامه گل هم هستند و این روزنامه از تیتر ما دو تا مون داداشیم برای رفاقت مهاجمان پرسپولیس استفاده کرده. یکی از لیدرهای این باشگاه هم گفته که قرار بوده طارمی را خراب کنند.

 

روزنامه گل 28 مرداد
روزنامه گل 28 مرداد

طبیعتا روزنامه پیروزی هم عکس طارمی و منشا را به عنوان عکس یک خود انتخاب کرده و تیتر زده: آقای گل و بمب سیاه علیه حاشیه ها. واکنش پیروزی به شکست استقلال مقابل سایپا تیتر 6 تایی ها 6 امتیاز کمتر از پرسپولیس است. این روزنامه اظهار امیدواری کرده که منصوریان تا سال 1402 سرمربی استقلال بماند.

 

پیروزی 28 مرداد
پیروزی 28 مرداد

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از طارمی از تیتر دلداری طارمی به طارمی استفاده کرده و به نکاتی درباره این بازیکن اشاره کرده. این روزنامه در خبری دیگر مدعی شده که داریوش شجاعیان به دفاع چپ استقلال منتقل خواهد شد.

همشهری ورزشی 28 مرداد
همشهری ورزشی 28 مرداد

۱    
آی اسپورت
2017-08-19 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر