فهرست
ژاوی با پرسپولیس از فوتبال خداحافظی می‌کند
ژاوی با پرسپولیس از فوتبال خداحافظی می‌کند

ژاوی با پرسپولیس از فوتبال خداحافظی می‌کند

آی اسپورت - اسطوره باشگاه بارسلونا به صورت رسمی تایید کرد که در پایان فصل جاری برای همیشه از دنیای حرفه‌ای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. هافبک اسپانیایی در حال حاضر به همراه تیم فوتبال السد در لیگ ستارگان قطر حضور دارد؛ او از سال ۲۰۱۵ با جدایی از بارسلونا به فوتبال آسیا آمد.

او امروز در ۳۹ سالگی تایید کرد که زمان خداحافظی از دنیای حرفه‌ای فرا رسیده است: این آخرین فصل من به عنوان یک بازیکن است اما منتظر هستم تا ببینم آینده چه چیزی برای من به عنوان یک مربی در اختیار دارد. فلسفه من به عنوان یک مربی نشان دهنده سبک ما برای چندین سال تحت تاثیر یوهان کریوف و آکادمی لاماسیا است و این بزرگترین تعریف کننده از سبک بازی ما در بارسلونا است.

ژاوی طی دوران حرفه‌ای خود در ۹۴۰ بازی رسمی، ۱۳۳ مرتبه پیراهن تیم ملی بارسلونا را برتن داشت و به ۳۱ جام قهرمانی هم دست پیدا کرد. نکته جالب اینکه آخرین بازی رسمی ژاوی با پیراهن السد برابر پرسپولیس و در ورزشگاه آزادی خواهد بود. این مسابقه سی‌ام اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-05-02 22:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۱
به امید خدا تو بازی با السد تو آزادی هم جشن صعود پرسپولیس عزیزمونو میگیریم و هم یه جشن و خداحافظی باشکوه برای ژاوی افسانه ای و پیچیدن اسم بزرگ پرسپولیس و هواداراش در گوش دنیا
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر