فهرست
بونجاح - پرسپولیس؛ نبرد انتقامی در تهران
بونجاح - پرسپولیس؛ نبرد انتقامی در تهران

بونجاح - پرسپولیس؛ نبرد انتقامی در تهران

آی اسپورت - بغداد بونجاح موفق شد در آخرین دقیقه از بازی پرسپولیس و السد، دروازه علیرضا بیرانوند را باز کند و تیمش را به پیروزی برساند. او که در نیمه نهایی آسیا نیز علی رغم گلزنی برابر سرخ ها، زمین را با ناراحتی و ناکامی ترک کرده بود، این بار گلزنی کرد و پس از آن نیز خوشحالی عجیب و غریبی را انجام داد. کلکسیون شادی پس از گل بونجاح از جایی شروع شد که او به سمت هیدوس رفت و کاپیتان و سازنده گل را در آغوش گرفت و سپس حلقه شادی السدی ها در کنار زمین تشکیل شد. در همین حین مهاجم الجزایری پیراهن خود را هم درآورد تا سرمستی‌اش از این گل را بیش از پیش نشان دهد.

البته پس از پوشیدن پیراهن نیز خوشحالی بونجاح ادامه داشت تا بیش از گل سه امتیازی، شادی او باعث آزار هواداران پرسپولیسی شود. بونجاح با این گل آفساید توانست از پرسپولیسی ها انتقام جویی کند اما بی تردید این پایان کار پرسپولیس و السد نخواهد بود. حالا در بازی برگشت شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی باید بونجاح را متوقف و مهاجمان پرسپولیس نیز زهرآگین تر از قبل، عمل کنند تا به دروازه السد برسند و انتقام شکست تلخ در دوحه را بگیرند؛ انتقامی که برای صعود پرسپولیس از گروه بسیار واجب است.

 

ورزش سه

۲ ۵  
آی اسپورت
2019-03-14 12:24:00
نظر دهید

۵ نظر
میم
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
سکو های استادیوم با سوت ، منتظر این بازیکن احمق اند!
۳ ۱
....
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۳۱
بجای سوت زدن که باعث میشه به ماتحتت فشار بیاد از بابا برانکوت بخواه تا تیم پوکیده اش گل بزنه.سوت برنیم!!!!!!!.ای احمق
۵
گوزن نر
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۲۹
این چرا لخت شده!!نکنه داره مستیقم میره تو رختکن سراغ برانکو؟!!شوخی شوخی دیگه باور شده دوماد شده.نه جان.برانکو عروس خربین هست
۷ ۱
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۲۶
خخخخ
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۵۹
ناراحت نباشید لنگی ها ، تو تهران بعد از گلزنی به لنگ شورتش رو هم درمیاره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر