فهرست
برانکو در کنفرانس: کار قهرمانی سخت شد
برانکو در کنفرانس: کار قهرمانی سخت شد

برانکو در کنفرانس: کار قهرمانی سخت شد

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: «بابت غیبت در کنفرانس دیروز عذرخواهی می‌کنم. درباره بازی امروز باید بگویم که از میزبان خودمان بابت زمین قدردانی می‌کنم. همه چیز اینجا عالی بود. شرایط استادیوم هم خیلی خوب بود. از هواداران خودمان قدردانی می‌کنم که امروز حمایت خوبی از ما کردند. در نیمه اول آن طور که باید مثل قهرمان بازی می‌کردیم نبودیم.»

نیمه اول بدترین بازی‌مان را انجام دادیم

در نیمه اول ما بدترین بازی خودمان را انجام دادیم، اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بهتر کار کردیم. طبیعتاً وقتی در بیرون از خانه بازی می‌کنیم کار سخت می‌شود و ما هم می‌دانستیم که حریف قدرتمندی در انتظار ما است. به هر حال تیم ذوب‌آهن چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا خوب ظاهر شده و نشان دادند که قدرت زیادی دارند، اما من به بازیکنانم بابت کسب یک امتیاز تبریک می‌گویم، چون هر امتیازی که بگیریم مهم است. من پیش از این هم گفته بودم که هنوز خیلی مانده تا قهرمان لیگ مشخص شود و آخرین سوت داور در آخرین بازی مشخص می‌کند که چه تیمی قهرمان خواهد شد.

با این تساوی سرنوشت قهرمانی سخت شد

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که با این تساوی به نظر می‌رسد کار پرسپولیس سخت شد افزود: بله طبیعی است که کار سخت باشد و ما انتظار نداریم که همه چیز آسان پیش برود. حتی اگر سخت‌ترین شرایط را در نظر بگیریم و تراکتورسازی هم برنده شود باز هم ما سه امتیاز از رقبا جلوتریم. البته بازی سختی با سپاهان در تهران و بازی سختی با تراکتورسازی در تبریز داریم و بازی سختی مقابل ماشین‌سازی در تهران هم خواهیم داشت، اما اگر بخواهیم قهرمان شویم باید همه تیم‌ها را ببریم.

طلسم ذوب آهن

دلیل خاصی ندارد، اما از وقتی که من مربی پرسپولیس شدم نتوانستیم ذوب‌آهن را در اصفهان ببریم.

دنبال بهانه نیستیم، اما بازیکنان خسته بودند

بازیکنان خسته بودند شاید کمی خستگی داشته‌اند. خودتان می‌دانید لحظات فشرده‌ای داریم، اما دنبال توجیه و بهانه نیستیم.

زمان پرواز به ما نمی‌خورد و با اتوبوس آمدیم

زمان پرواز‌ها به ما نمی‌خورد، پرواز‌ها شب و دیر وقت بود، خودمان خواستیم با اتوبوس بیاییم، اما برگشت با هواپیماست. ما دنبال بهانه نیستیم و این صحبت‌ها برایمان جالب است.

ذوب آهن به افتخار خودشان بازی می‌کنند

نیمه اول خیلی بد بودیم، اما نیمه دوم ۴، ۵ موقعیت صد درصد گل داشتیم که یکی از آن‌ها ثانیه‌های آخر بازی بود. اگر نیمه اول هم مثل نیمه دوم بودیم حتماً بازی را می‌بردیم. این اواخر ذوب‌آهن نتایج خوبی در لیگ خودمان و در لیگ قهرمانان داشت، اما شرایطش در جدول طوری نبود که بالا یا پایین برود. آن‌ها برای افتخار خودشان، خانواده‌شان و هواداران بازی می‌کنند.

همیشه نمی شود عالی بود

ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتیم و کار کرده بودیم، اما همیشه نمی‌شود عالی بود. حتی موقعیت هم داشتیم که گل بزنیم هر چند که حریف هم زحمت می‌کشد و تمرین می‌کند.

قهرمان شویم خوشحال می شویم

برای من عجیب است که تیمی قهرمان شود، اما خوشحالی نکند، معمولاً تیم‌هایی که قهرمان شوند خوشحال می‌شوند و ما هم قهرمان شویم خوشحال می‌شویم.

 

۸ ۵  
آی اسپورت
2019-04-17 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Reza
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۵
ای اسپورت کجایش گفت ک کار قهرمانی سخت شد
برانکو گفت ک کارقهرمانی سخت است اینو همیشه میگه
ای اسپورت خیلی خوشحالید ک پرسپولیس دو امتیاز نگرفت ولی در تهران از سپاهان سه امتیاز رو میگیریم
امید از تفت
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۴۹
خبرنگار گفته کار سخت شد و برانکو نگفت سخت شد گفت سخت هست ولی در هر صورت ما قهرمانیم.
۷ ۱
گوزن نر
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۰۸:۳۱
نگران نباش باز هم داوری مثل بازی رفت جلو تراکتور تو تهران براتون بازی رو در میاره.اخه شما عزیز دردونه وزیر ورزش هستید.
۲
سیامک
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۴۳
این تیم پرسپولیس قطعا تو تهران به سپاهانم امتیاز میده ، بعدش تو تبریز چه بازی ای شود .
۶
فرهاد
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۱۱
خیالت راحت تا وزیر هست قهرمانید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر