فهرست
تولد یک کریس رونالدوی جدید در رئال
تولد یک کریس رونالدوی جدید در رئال

تولد یک کریس رونالدوی جدید در رئال

آی اسپورت- رئال که پس از شکست سنگین از پی اس جی زیر فشار انتقادات قرار داشت و از روحیه ای مطلوب نیز برخوردار نبود، امشب در یکی از منسجم ترین بازی های چند ماه اخیر خود توانست سویا را در زمینش با تک گل کریم بنزما مغلوب کند. گلی که روی سانتر کارواخال و ضربه سر هنرمندانه ستاره فرانسوی به ثمر رسید. به این ترتیب رئال نه تنها سه امتیاز را کسب کرد و با تفاضل گل کمتر نسبت به بیلبائو به رده دوم صعود کرد که به طلسم ۴ ساله ورزشگاه سانچس پیسخوان هم پایان داد.

 ورزشگاهی که برای رئالی‌ها در ۴ سال گذشته جهنم بود. رئال در نوکمپ، وندا متروپولیتانو و مستیا توانسته بود پیروز شود یا حداقل یک امتیاز بگیرد ولی از سال ۲۰۱۵ نتوانسته بود در ورزشگاه سویا امتیاز بگیرد.

آخرین بار در فصل ۲۰۱۴ و با هدایت آنچلوتی بود که رئال ۳-۲ در پیسخوان پیروز شد. فصل ۲۰۱۵ با رافا بنیتس ۳-۲ شکست خورد. فصول ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ هم رئال با هدایت زیدان به ترتیب ۲-۱  و ۳-۲ به سویا باخت و فصل گذشته با لوپتگی نیز شکست سنگین ۳-۰ را پذیرفت که شروع افت وحشتناک این تیم و در نهایت اخراج لوپتگی بود. در نهایت با گل کریم بنزما طلسم ورزشگاه خانگی سویا نیز شکست و حالا کهکشانی ها به طور کامل از بحران خارج شده اند.

 بنزما دقیقه ۶۱ بازی روی سانتر عالی کارواخال از راست با ضربه سری تماشایی قفل دروازه سویا را باز کرد وبا همین گل رئال برنده بازی شد.  کریم با این گل تعداد گل هایش در لالیگا را به 5 رساند و به صدر جدول گلزنان رفت. حالا به جرات می توان گفت که بنزما تبدیل به کریس رونالدوی جدید رئال شده است. ستاره ای که در زمان حضور رونالدو بیشتر گل سازی می کرد حالا بیشتر از گذشته به وظیفه اصلی خود که گلزنی است عمل می کند. کریم فصل گذشته هم توانسته بود ۳۰ گل به ثمر برساند.

۶    
آی اسپورت
2019-09-23 02:17:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر