فهرست
سیدحسین بازهم زیر بار سنگین انتقادات
سیدحسین بازهم زیر بار سنگین انتقادات

سیدحسین بازهم زیر بار سنگین انتقادات

آی اسپورت – سیدحسین حسینی روز تلخی را در مسجدسلیمان پشت سر گذاشت. حسینی که بعد از مدتها به ترکیب استقلال رسیده بود، در نیمه اول و با اشتباه عجیب دروازه خودی را باز کرد تا استقلال از نفت مسجدسلیمان عقب بیفتد. حسینی که زمانی آقای کلین‌شیت فوتبال ایران بود، در چند ماه گذشته اشتباهات عجیبی داشته و معلوم نیست چه اتفاقی برای او افتاده که این همه افت کرده است. بیاید آخرین گلهای بدی که او دریافت کرده را با هم مرور کنیم.

فینال جام حذفی: حسینی سه گل از تراکتور خورد که بدترین آن ضربه چیپ محمدرضا خانزاده بود. مدافع تراکتور که داخل محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شده بود با ضربه‌ای که مشخص نشد سانتر بوده یا به قصد چارچوب، دروازه حسینی را باز کرد تا حسینی یک گل بد دیگر دریافت کرده باشد.

دیدار با شاهین: میلاد صارمی در دقیقه 24 با یک شوت از راه دور دروازه استقلال را باز کرد. جایگیری حسینی خوب نبود و او می‌توانست واکنش بهتری روی این صحنه داشته باشد.

دیدار با نساجی: در شرایطی که تیم فرهاد مجیدی با گل شیخ دیاباته از تیم محمود فکری جلو افتاده بود، محمد میری با یک شوت از راه دور دروازه حسینی را باز کرد. شوتی که باعث انتقادهای نسبتا زیادی از دروازه‌بان استقلال شد هر چند که میری در بازی با سپاهان هم پیام نیازمند را قربانی شوتهای از راه دورش کرد.

 

فوتبالی 

۲    
آی اسپورت
2021-01-30 22:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر